Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy normal haliyle Kata'ya ezildi diye niye bu kadar çoştunuz onu anlamadım. Kata'ya g3 ile üstün mü gelecekti? G4'te denk giderse Kata'ya aferin derim. Ama düzgün denk gidecek. Kraker gibi meyve avantajı ile değil. :D

Luffy normal haliyle Kata'ya ezildi diye niye bu kadar çoştunuz onu anlamadım. Kata'ya g3 ile üstün mü gelecekti? G4'te denk giderse Kata'ya aferin derim. Ama düzgün denk gidecek. Kraker gibi meyve avantajı ile değil. :D
Meyvesini geliştirip o kadar bisküvi üretmesi zaten Cracker'in gücünü gösteriyor ki bisküvileri de çok sertti. Luffy'i meyvesiz düşünemiyorum mesela. Meyve de gücün bir parçasıdır. Sanji ve Zoro'nun yemesini isterdim. Düzgün meyveler her türlü sana avantaj sağlıyor.

Meyvesini geliştirip o kadar bisküvi üretmesi zaten Cracker'in gücünü gösteriyor ki bisküvileri de çok sertti. Luffy'i meyvesiz düşünemiyorum mesela. Meyve de gücün bir parçasıdır. Sanji ve Zoro'nun yemesini isterdim. Düzgün meyveler her türlü sana avantaj sağlıyor.
Luffy'ye karşı meyve avantajı vardı onu diyorum. Mochi hasar yemez diyip G4'ü boşa çıkarmaz umarım anlamında. Dof gibi bi G4'ün tadına baksın güzelce. Öyle verelim hakkını. Kraker meyveyle o kadar dayandı sonra tek saldırıyla pert oldu.

Luffy'ye karşı meyve avantajı vardı onu diyorum. Mochi hasar yemez diyip G4'ü boşa çıkarmaz umarım anlamında. Dof gibi bi G4'ün tadına baksın güzelce. Öyle verelim hakkını. Kraker meyveyle o kadar dayandı sonra tek saldırıyla pert oldu.
Nami olmasa Luffy de yoktu. Bunu bence herkes kabul edecektir. Çünkü gördüğümüz Luffy'nin g2 ve g3 ile Cracker ile baş edemediği açıktı. 11 saat zaten imkânsız. Meyvesi olmadan tek saldırıyla pert oldu demek doğru değil. 11 saat sonunda tükenmesi zaten normal -aklıma Jack geliyor bunu derken nasıl bir yaratık ki 5 gün dövüşmüş değişmeli Neku-Inu ile?-. Meyvesini tekrar kullanabilirdi ama artık canı sıkılmıştı ve saldırıya geçti. KH kullanmadı ya da kullanamıyordu bilmiyorum orasını. Cracker çoğu kişi için bayağı uğraştırıcı bir rakip olur. Sınırsız bisküvi üretiyor. Bir kere uçamayan birisi için zaten büyük sıkıntı. Diyeceğim o ki Cracker>Luffy. BM Cracker'i öldürürse büyük gerizekâlılık eder.
Saf güç önemli değil tek başına zekâ, teknik, meyve, dayanıklılık, haki falan bayağı etkiliyor. Kata G4'ü boşa çıkarırsa bu zaten gücünü gösterir. Luffy çok güvendiği G4'ünün yeterli olmadığını iyice anlar kaldı ki Pro'ya zarar veremedi bu çocuk o da bir sıkıntı BM ile nasıl dövüşecek merak ediyorum. Neyse çok uzattım demek istediğini anladım ama ben böyle düşünüyorum.

Luffy daima kendinden güçlüleri yenmiştir.Bu daima böyle olmuştur.Zaten Korsanlar Kralının gücü asla pes etmemek değil mi?
Kataya karşı neden g3 yapıyor ki klasik oda taktikleri volüme 98888199393933030

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık