Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden şöyle söyleyeyim luffy kazanırsa şaşırmam çünkü ana karakter :). Ama normal olarak düşünürsek çocuk yarım tayfayla yonko kadrosunun neredeyse hepsini yok ediyor yani tam kadro gelse BM yi indirecekler. İşte böyle bir şeyi engellemek için luffy nin kazanmaması lazım. Luffy illa ezilerek kaybedecek diye birşey de olmamalı. Katakuri üstünlük kurup gücünü luffy ye hissettirmesi yeterli sonra dövüş yarıda mı kesilir artık veya fujitoranın meteoru yanlışlıkla adaya mı çarpar bilemem:) hem BM korsanlarının onuru için hem luffy nin iyiliği için bu dövüşte iki tarafının da kesin bir sonuç almaması lazım.
:good: Bu şekilde düşünüyorsan sorun yok benim açımdan.

Uyanış açılırsa katadan daha büyük yani daha çok alana etki eder buda yenmesi için yeterli olmazmı olur :)
Kata 3 kat büyük vuruyorsa luffy uyanışla 5 kat büyük vursa gum pat cat kata patates.
Bu ayna dünyasının bence katakuride bir eksi güc olacağını düşünüyorum veya luffy uyanış açınca ayna dünyası sayesinde 1 tık daha etkili olabilir.Crakeri su ve meyve suyu ile yendi bunuda katakuri dede ayna olur diye düşünüyorum

Oda Luffy'yi itin bir taraflarına sokup çıkarmaya doyamadı. Bu nasıl ana karakterlik? Luffy şu arctaki kadar itin bir yerine sokulup çıkarılmadı abi. Oda bundan sonra düşmanımsın.

Sanji gibi bir mağdur varken luffy gayet iyi durumda. En sonunda arc bosslarını indiriyor mu ? Evet. Daha ne olsun her arc boş dayak yemekten iyidir.

Kata daha uzun süreli meyve kullanıcısı luffy nin meyve gücüyle aynı neredeyse oda güzel bi vs çizsin ilk yumrukta düşmez luffy katadan güzel şeyler öğrenecek kendisi uygulayacak ve katayı yenebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık