Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karakuri luffy'nin teknikerine benzer teknikler kullanıyor gibi, kanımca luffy bu dövüşten gomu gomu no minin farklı kullanım şekillerini görecek ve ilerleme kaydedecek.

Bende katakuriyi daha güçlü buluyorum ve luffyi yenmesini istiyorum burda yenmesi mantıklı gelmezdi şu şartlar altında ama senin yorumun mantıkdan çok haterlik içeriyor luffyin genelde dayak yiyip sonradan teknik yada bir yol bulması oda nın bu seride başından beri bize gösterdiği luffynin savaş zekasıyla alakalı birşeyler bulmayı başarıyor Burdada ondan kopyalayıp yada başka bir şekilde teknik bulabilir çok absürt değil anlattığın olaylar saçma değil yani mantık dahilinde oluyor bana kalırsa genelde zaten senin yorumlarında luffy haterliği görüyorum ondan olsa gerek
Aslında bir şey sence mantıklı ise bence de mantıklıdır genelde. Ya da tam tersi.

Kata'nın yenmesini ikimiz de mantıklı bulmamıza rağmen Luffy'nin dövüşleri konusunda mantıksal olarak farklı düşünmemiz mantıklı mı sence ?

Aslında bir şey sence mantıklı ise bence de mantıklıdır genelde. Ya da tam tersi.

Kata'nın yenmesini ikimiz de mantıklı bulmamıza rağmen Luffy'nin dövüşleri konusunda mantıksal olarak farklı düşünmemiz mantıklı mı sence ?
Güçlü bulmamız mantıklı olabilir ama luffyin dövüşte zeki olması yada teknik bulmasıda mantıklı sana mantıksız gelsede başından beri öyle

@Raiden şöyle söyleyeyim luffy kazanırsa şaşırmam çünkü ana karakter :). Ama normal olarak düşünürsek çocuk yarım tayfayla yonko kadrosunun neredeyse hepsini yok ediyor yani tam kadro gelse BM yi indirecekler. İşte böyle bir şeyi engellemek için luffy nin kazanmaması lazım. Luffy illa ezilerek kaybedecek diye birşey de olmamalı. Katakuri üstünlük kurup gücünü luffy ye hissettirmesi yeterli sonra dövüş yarıda mı kesilir artık veya fujitoranın meteoru yanlışlıkla adaya mı çarpar bilemem:) hem BM korsanlarının onuru için hem luffy nin iyiliği için bu dövüşte iki tarafının da kesin bir sonuç almaması lazım.

Katadada hayvan gibi güç varmış bir luffynin g3 bak bide katanın kola .
G4 tankman ile dövüş sede ne özelliği varmış görsek .
Güzel bölüm geliyor umarım güzel devam eder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık