Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy, Katakuri'ye yaptığı gibi daha önce sadece bir kez bir başkasına kafa kafaya dövüş teklif etti, o da Kuzan'a karşıydı. Dövüşün nasıl bittiğini biliyorsunuz.

Luffy bu Arc'ta önce Ayna yansıması Luffy, şimdi Katakuri ile kendi kabiliyetlerini sınarmış gibi dövüşüyor. Acaba Oda birşeyler mi göstermek istiyor.

Luffy, Katakuri'ye yaptığı gibi daha önce sadece bir kez bir başkasına kafa kafaya dövüş teklif etti, o da Kuzan'a karşıydı. Dövüşün nasıl bittiğini biliyorsunuz.
"Teklif" olmasa da, Rob Lucci'yi milletten uzak tutmaya çalışmıyor muydu? O da bir anlamda birebir bırakmaya zorlaa hamlesi sayılır.

Heyt be mükemmel bölümdü luffyi çok severim ama gerçekten dayak yemesi hoşuma gitti :)) ben halen daha dayak yiyip bitmesinden yanayım yonkou ve 1. Komutan ciddiyetini daha iyi anlar diye düşünüyorum 1. Komutan hissinide çok güzel verdiler luffy için çok güzel rakip kendini geliştirecektir burdan sonra onun dışında g4 haki ve lastik harmanlanması olduğu için taklit edebilirmi bilmiyorum ama biraz garip olurdu ittirme gücüde var lastiğin çünkü,bekleyip görelim onun dışında daha vs başlamadan dof vs katakuri kıyaslayanlara güzel bir cevap olmuştur bu bölüm dof un harcı 1. Komutanlar değil :)
Bu tekniklerle Dofa dokunamaz Katakuri, Luffy de dokunamamıştı zira, daha fazla feat lazim. :)

Harika bölüm. Jinbeinin komutan gibi moralman çöken tayfayı toparlaması çok hoşuma gitti. BM sunny ye çok hızlı yetişti bu kısım biraz sinirimi bozdu ama muhtemelen oda perosperoyu da tayfadan birilerine indirtecek o yuzden tayfaya yakın tutuyor. Muhtemelen sanji+jinbe beraber alicaklar. Tahminim pasta hazir olduktan sonra BM pastayi yiyip krizden çıkınca bilincini kaybedecektir. Tam bu sırada sanji ile pero kapismasi yasanir. Jinbeinin de desteğiyle aradan cikarirlar peroyu. Luffy ile de katanin dovusu sonlanir. Luffy yakınlarda bi aynadan cikar bruleeyle beraber dusman karsilik veremeyecek haldeyken uzaklasirlar gibi geliyor bana. Biraz zorlama bir hikaye oldu sanki :D
Gelelim kata dövüşünde gördüklerimize dövüş son zamanlarin en zevkli dövüşü gibi duruyor. Katakulli g2 nin hiz avantajını k.hakisiyle, g3ün booyut avantajını meyvesinin üretken yönüyle aşmayı başardı. Dövüşte ilgimi çeken nokta kata senin lastik meyvenle yapabilecrğin ve benim yapamayacağım hiçbir şey yok dedi. Ardindan luffy hadi ordan sanki lastik mochiye yenilirmiş dedi. Buradan luffyden meyve p.upı gelicek gibi hissettim. İkinci ihtimal h.hakinin saldırılara element ekleme ihtimali bana göre. Ama bu daha düşük ihtimal. Ama şunu bilir şunu söylerim luffy dövüş başında bu kadar ezildiği her dövüşte power up aldı. Yeni teknik yolda :D

Luffy'nin meyve ile yapıp Kata'nın yapamadığı tek şey elektrik tabanlı saldırılara bağışıklığı sanırsam. Uzun zamandır mangayı okumuyorum ama Zeus belki işi çözer.

http://readms.net/r/one_piece/878/4559/14

bu sayfada galiba Kata Luffyi kekliyor, şimdi görüldüki yaptığı herşeyi 2-3sn öncesinden görüp üzerine aynısını yapıyor, yani orada amaç Luffyi yok etmek, diğerleri kaçsada sorun değil,

http://readms.net/r/one_piece/878/4559/17

şuradaki yüz ifadesi ise zaten Lufynin rakibinin gücünü sezip yapamayabilirim gibi bir bakış atması var.
Ayrıca teknik ismi söylemeyen karakterin gücünden ziyade dövüşe bakış açısından korkmak gerekli gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık