Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada birkaç kişi tekme yediği sırada Luffy'nin saçlarının neden diken diken olduğunu merak etmiş. Onun sebebi rüzgar. :fool: Luffy tam soru yapmışken, yani g2'nin son hızıyla hareket ediyorken aniden Kata'nın tekmeyi yiyor suratına. Olay bundan ibaret.
Dragonun oğlu olduğundan öyle diken diken oluyor rüzgarla alakası yok.

Bu arada birkaç kişi tekme yediği sırada Luffy'nin saçlarının neden diken diken olduğunu merak etmiş. Onun sebebi rüzgar. :fool: Luffy tam soru yapmışken, yani g2'nin son hızıyla hareket ediyorken aniden Kata'nın tekmeyi yiyor suratına. Olay bundan ibaret.
Vaaaaaaay! Daha da hoşuma gitti şimdi o sahne :alkis: Açıklama için sağol.

Lufy dövecek işte, gücü bir dengeye gelecek. Kata ona tecrübe olacak. Lufy ezik duruyor ama handikaplı ve sınırlarını aşmadı henüz. Mim düşecek iyice belli oldu.

Ha sen anladığım kadarıyla Luffy'nin Katakuriyi ya da yonkouları çizik bile almadan yenmesini bekliyosun saske-chan.
Süper bir anlayış tebrik ederim. Zaten Luffy'nin bu saldırıları atlatıp Katakurinin içinden geçmesi lazımdı doğru söylüyosun.
Forumdaki genel kanı o yöndeydi şuanda luffynin dayak yemeside doğal bence ama insanların yargısı şuyöndeydi iman powerla luffy alır katakuriyi,katakuride şunu gösterdi bize alır ama neyi :D .

@Densetsu no Samurai
:good:Kata reyiz durduğu yerde aniden ters tarafa döner tekmeyi yapıştırmış valla. :cool:
Adam pisikopat reyis :fool:

Lufy dövecek işte, gücü bir dengeye gelecek. Kata ona tecrübe olacak. Lufy ezik duruyor ama handikaplı ve sınırlarını aşmadı henüz. Mim düşecek iyice belli oldu.
Ana düşer diyen biri olarak ben inancımı kaybettim sen kaybetmemişsin. Helal. Nasıl düşer peki ? :hmm:

Strateji zaten dövüş içinde belirlenen bir şey ancak senin mesajından Luffy'nin bilerek dayak yediği gibi bir anlam çıkacak neredeyse ki söz konusu şey "birbirini tartmak" ise Katakuri'nin Luffy'yi uzun uzun tartmasına gerek yok. Zaten senin yapabileceğin her şeyi yaparım diyerek ölçmüş biçmiş Luffy'yi. Ikinci mesele de şu. Rakipler birbirini tartarken taraflardan biri dayak yemez ve ezilmez :) Zaten ortada tartmalık bir durum da yok. Kata hız, güç ve gözlem hakisi olarak önde Luffy'den. Kraker karşısında her şeyimle dövüşmem lazım diyen Luffy'nin Katakuri'yi tarama lüksü yok keza. Luffy'nin tahmin ettiğim planı "zaman kazanmak" bence.

Tam diri halde değilken Kata'yı yenmek hayal. Mangaka yazdığını unutmuyorsa Kraker'e iki kişi dalan Luffy'ye Kraker'den daha güçlü dedirttiği Katakuri'yi aldırmaz zaten. Burada amaç Sanji'ye pasta yaptırmak için zaman kazandırmak. Kata'yı da karşısına aldı ki Ana tayfanın peşindeyken bir de Kata ile uğraşmasın tayfa. Çünkü Ana'yı pasta ile kandırabilirsin ama Kata başka. Luffy'nin bu dövüşü kazanabilmesi akıl mantık çerçevesinde imkansız. Stratejisi ise baştan beri zaman kazanmak bana göre.
Mesajlarıma bir daha baktım da bilerek dayak yediği gibi bir anlam çıkarmana şaşırdım açıkçası, ben bunu ima etmemiştim hiç bir şekilde :D

Zaman kazanmayı hiç düşünmemiştim; aslında başta çok mantıklı geldi ama olayı nasıl sonlandıracak ki yani sonuçta aynayı kırdı Luffy :bilmem:. Eğer ben öleyim yeter ki Kata tayfaya bulaşamadan pasta yapsalar gibi bir düşüncesi varsa orası ayrı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık