Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker ve Doflamingo hemen hemen aynı seviyenin adamları. Luffy ikisiyle de karşılaşırken birçok yardım aldı ve ancak kıl payıyla rakiplerini yenebildi.

Katakuri ise bu ikiliden açıkça daha üstün bir seviye. Serinin zirvesi olarak nitelediğimiz Yonkou/Amiral ligine en yakın 3-4 adamdan biri. Luffy'nin yanında ise henüz kendisine yardım edebilecek kimse yok.

Eğer Luffy ek bir yardım almazsa -ya da Katakuri uydurma bir debuff almazsa- bire birde kazanma şansı yok. Eğer Oda sadece irade gücüyle Katakuri'yi harcarsa çok ağır söverim. Şu an okuyucunun zekasıyla dalga geçmek istemiyorsa olması gereken: Luffy'nin Katakuri'den uzun süre dayak yemesi ve onu ayna dünyasının içinde kalmaya zorlaması olur. En fazla bir-iki tane de darbe vurursa yeterlidir.

Bence ortada benzerlik yok, Kata geleceği gördüğünden Luffy'nin hareketleriyle Luffy'i dövmek gibi bir fantazi deniyor şuan. Tamam elbette gücü Luffy'nin hareketlerini yapmak için belli bir benzerlik barındırıyor ama bu adamın daha önceki dövüşlerinde bu şekilde dövüştüğünü kimse düşünmüyordur heralde :bilmem:

Bence ortada benzerlik yok, Kata geleceği gördüğünden Luffy'nin hareketleriyle Luffy'i dövmek gibi bir fantazi deniyor şuan. Tamam elbette gücü Luffy'nin hareketlerini yapmak için belli bir benzerlik barındırıyor ama bu adamın daha önceki dövüşlerinde bu şekilde dövüştüğünü kimse düşünmüyordur heralde :bilmem:
Dövüş stilinin değil, meyve özelliğinin benzerliğinden bahsedildi zaten.

Cracker ve Doflamingo hemen hemen aynı seviyenin adamları. Luffy ikisiyle de karşılaşırken birçok yardım aldı ve ancak kıl payıyla rakiplerini yenebildi.

Katakuri ise bu ikiliden açıkça daha üstün bir seviye. Serinin zirvesi olarak nitelediğimiz Yonkou/Amiral ligine en yakın 3-4 adamdan biri. Luffy'nin yanında ise henüz kendisine yardım edebilecek kimse yok.

Eğer Luffy ek bir yardım almazsa -ya da Katakuri uydurma bir debuff almazsa- bire birde kazanma şansı yok. Eğer Oda sadece irade gücüyle Katakuri'yi harcarsa çok ağır söverim. Şu an okuyucunun zekasıyla dalga geçmek istemiyorsa olması gereken: Luffy'nin Katakuri'den uzun süre dayak yemesi ve onu ayna dünyasının içinde kalmaya zorlaması olur. En fazla bir-iki tane de darbe vurursa yeterlidir.
Hocam bence de olması gereken bu ama okuyucunun bir kısmı yer her türlü.İnsanlar çok farklı düşünüyor.Beklentiler çok farklı...
Luffynin cracker ve dofta seviyesi belli olmuştu az çok ama forumun 3 te 1 Bm nin indirileceğini ,bunların büyük kısmı, luffy tarafından yapılacağını hatta bazıları katakuriyi sanjinin alacağını iddia ediyorlardı. Cidden şu manga tartışmalarını gördükçe insanlığa karşı saygım azaldı :D
3 5 gün önceki oylamada Zoronun kataya karşı 20 oy aldığınıda unutmayalım bu forumda.3 komutan dışındakilere 80 küsür oy çıkmıştı.Yani forumun 4te 1 i zoronun katayı alacağını iddia ediyor.
Forumun 4 te 3 ü luffynin katayı alacağını iddia ediyor .
İstatistikleri de verelim :D

Pedro kesin diyordur şimdi hay sizin yapacağınız işe bunun içinmi kendimi patlattım bileydim böyle olacağını o kadar dinamit b.k gitti.
BM eroyinman bağımlısı gibi kadın bir pasta için denizin üstünde yürüyor çok sakıncalı perospero bayılırsa BM cumburlop denize tabi arkasinsaki gemilerde suya güç uygulaya bilen birileri yoksa.
Katakuriye bakinca güç olarak luffy demosu gibi kalmış gibi gözüküyor.
Katakuri geleceği görüyor ama luffy katakurinin gözlerine birerkez patlatsa görmesi iptal olur.Haftaya kata kuri luffyi patates edip kaybettiniz taydan da şuan bm tarafından yok edildi derse luffy allah ne verdiyse dalar

Evet luffynin enerjisi kalmadı. Crackerin nasıl güçlü olduğunu daha önce zaten gördü luffy ve hala anlamış değilim NEYE güvenerek TEKE TEK dövüşe çağırdı Katakuriyi merak ediyorum. Doffy dayağı yiyince Uyanış çağırdı. Luffy sağlam dayak yiyor Uyanış kapıda mı merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık