Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu tekniklerle Dofa dokunamaz Katakuri, Luffy de dokunamamıştı zira, daha fazla feat lazim. :)
Kol yaptığı şeyi ip gibi de kullanabilir. Meyvesi şekilden şekile girebilir. Hareketlerini tahmin ettiği bir Dof'a dokunması çok uzun sürmez. Yonkou sağ kolu benim açımdan Dof'a göre çok başka bir seviye -iyi anlamında-.
Taklitçi olduğuna vurgu yapılmış. Bu onu gayet güçlü yapar. Taklitçi olan Nami değil haki seviyesi gayet iyi olan birisi. Luffy'e ona karşı yaptığı saldırılarla karşılık veriyor farkındaysanız. Nedeni ise güç farkını gözler önüne sermek. Bacağıyla falan vurup ağzından kan getirmişti unutulmasın. Daha mızrağını da kullanmadı.

Hala mı Dof be azcık ilerleyin 3 yıl öncesinde loopa girdi millet :(

Brookta ''keşke daha güçlü olsaydık'' şeyiyle 2 yıl öncesini hatırlattı bu ne lan. Olaydın madem :/

Kata k.haki konuşturuyor resmen :at: Güçse güç, hızsa hız harbiden icraat adamı.

Kurgu gereği luffy yenecek zaten o belli de mantığa uygun olsun en azından diye bekliyorum.

BM nin halleri de bir tek bana mı sıkıcı gelmeye başladı bu ne yaf :/

Bizim oğlan iyi dayak yiyor kabul edelim şimdi :D
G4 de karşılık verecektir Kata bey bundan eminim. :a:

Ennn gülçü olduğu açıklanmış bu çok daha önemli, Luffy'nin iki artistik hareketi nelere götürdü idi bizi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık