Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri şimdiye kadar gördüğümüz hiçbir karaktere benzemiyor. Bu yüzden meyvesi gibi kendisi de özel.

Bu kadar güçlü bir adam olmasına rağmen gücü ile övünmüyor, kendini yüksekte görmüyor. Ciddiyetini bozmuyor. Her zaman gözleri açık ve tetikte bekliyor. Rakibini küçümsemiyor. Her zaman olasılık düşünüyor. Bu yüzden ne olur ne olmaz diye gemide bizimkileri beklemişti. Bu yaptığının ne kadar isabetli bir karar olduğunu gördük. Eğer bunu yapmasa Pedro ölmez, Luffy geride kalmaz ve bizimkiler tam kadro kaçmış olurdu.

G-4 un yan etkisi inanılmaz fazla. İlk g-3ü bulduğundaki g-3ten bile fazla. O yüzden güçlü bir rakiple karşılaştığı zaman luffy
g-4ü ancak son vuruşta kullanabilir. Yoksa yine kucaktan kucağa gezer. Sadece yerde baygın kalmıyor 10 dakika boyunca ayrıca bütün hakisini bitiriyor. Oda en başta önce
g-2 yi sonra g-3 ü göstermişti. Bu sefer tam tersine dövüş içinde kullanabileceği g-2 den daha hızlı olmasını sağlayacak bir teknik göreceğiz luffyden. G-4ten daha yıkıcı olmayacak ama bence. Rakibe ayak uydurabilmesini sağlayacak sadece. Bununla yipratip yine g-4 ile bitirecek. King kong gun gorduysek illaki onun bazookasını gattlingini görürüz son vuruşlar yine g-4ün yani

Her şeye rağmen ben Katakurinin King Kong gun'u karşılayabileceğine inanmıyorum. Buna ne hakisi yeter ne fiziksel ne de meyve gücü ...Çünkü luffy burada fizik kurallarını kullanıyor neredeyse hakili yumruğunu 100 katı daha güçlü hale getiriyor KK GUN İSE 1000 katı diyebilirim. Böyle bir meyve gücü avantajı adamı kral yapar ki yapacakta :)

Katakuri şimdiye kadar gördüğümüz hiçbir karaktere benzemiyor. Bu yüzden meyvesi gibi kendisi de özel.

Bu kadar güçlü bir adam olmasına rağmen gücü ile övünmüyor, kendini yüksekte görmüyor. Ciddiyetini bozmuyor. Her zaman gözleri açık ve tetikte bekliyor. Rakibini küçümsemiyor. Her zaman olasılık düşünüyor. Bu yüzden ne olur ne olmaz diye gemide bizimkileri beklemişti. Bu yaptığının ne kadar isabetli bir karar olduğunu gördük. Eğer bunu yapmasa Pedro ölmez, Luffy geride kalmaz ve bizimkiler tam kadro kaçmış olurdu.
Şu kısım hariç yazdıklarına katılıyorum yine bir kendini beğenmişlik var. Saldırılarını yaparken üsün üstün konuşmasında. Vermiş Oda hafiften ona da. Ama dediğin gibi diğer bosslar gibi lakayıt havası hiç yok hep tetikte ve ciddi. Bence belirleyici olucak olan, g4 e göre yada Luffynin meyve tabanlı haki tabanlı yeni bir tekniği varsa ona göre duruşu olacaktır.

Kata g4 ü gördü ve buna rağmen senin yapıp benim yapamıyacağım hiç bir şey yok diyor
nasıl yapıldıgını acıklamazsa g4 kata benim beyin almaz hani derdimi şöyle anlatayım g2 de luffy saldırıları cok hızlı oluyor diye elleri kolları cogalıyor yanlışsam düzeltin lütfen kata bunu direk hız ile değilde etrafından eller kollar çıkararak yapıyor g3=güç ondada sorun yok kopyalar mantıkta hata yok AMA g4 bambaşka bır seviye yanı demek isdediyim oda bize g4lu kata gösterir ve bu g4 kata göstermelik degilse o zaman küfür ederim odaya NET.dip not çok pis söverim
katanın lakabıda kopyacı korsan kata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık