Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım en mantıklı şey dövüşün yarım kalması.

Big mom da ayna dünyasına gelip kim olduğunu düşünmeden herkese girmeye başlasa keşke. :D Ama böyle bir şey imkansız.

Luffy Big Moma yumrukbattiktan sonra hakisi bittiği için mi o hale düştü?
Belki kendi isteğiyle çıkmıştır g-4ten. çünkü girme amaci bm nin gücünü ölçmek olabilir. İleriye dönük o yumruğu şu sebepten atmistim tarzi bir acİklama gelebilir. Çunku o tek yumruğu savurmak icin asırı ısrarcıydı luffy, vurduktan sonra da istediğinibaldı ve hakisini bitirmemek için g-4ten çıktı
G3e tam hakim değilken de ister kendi cıksın ister çıkmaya zorlansın teknikten sonrasında küçülüyordu

Luffy Big Moma yumrukbattiktan sonra hakisi bittiği için mi o hale düştü?
Belki kendi isteğiyle çıkmıştır g-4ten. çünkü girme amaci bm nin gücünü ölçmek olabilir. İleriye dönük o yumruğu şu sebepten atmistim tarzi bir acİklama gelebilir. Çunku o tek yumruğu savurmak icin asırı ısrarcıydı luffy, vurduktan sonra da istediğinibaldı ve hakisini bitirmemek için g-4ten çıktı
G3e tam hakim değilken de ister kendi cıksın ister çıkmaya zorlansın teknikten sonrasında küçülüyordu
Yumruğu attıktan sonra enerjim bitti deyip sönüyor. Belki de Bigmomun yeteneğini ile alakalıdır.

Luffynin en son enerjisi yoktu. Bigmom 'a 1 yumruk attı sonra tükendi. Ki hep koşturdu kaçmak için enerji toplayamadı bile.

Katakuri işe dinç. Luffy neyine güvenip Katakuri ile teke tek dövüşmek istiyor bilmiyorum.

Müthiş derecede iddali Pedro'nun yüzün e bakamam diyor üstelik.

Katakuri 'nin dövmesi gerekiyor. Ama Luffynin de lafını yutmaması lazım. Çok celiskideyim.

Cracker öncesi Luffy yenecek dedim öyle de oldu
Ama bu dövüş farklı gibi geliyor

Bu şekilde Luffy e yenilirse Katakuri çok kötü olur
.
Şunu yazarken hıç sıkılmadın değil mi :artiz:

Luffy'nin şimdiye kadar yaptığı tüm dövüşleri gözümün önüne getiriyorum en rezil hali Kıraker karşısındaydı :bilmem:

Dof fantezileri uçuşuyor yine. Mazide kalan hoş bir meltem esintisinden farkı kalmayan Doff ile vedalaşamayan bizler gittiğine bir türlü kendimizi inandıramadık. İnandırmak istemedik. Respect Dof...

Şaka şaka ne respecti, o gözlüğü kırdırmayaydı iyiydi. :artiz:

Luffy'nin uzun zamandır tarafsız bir dövüş kazandığına ben hiç şahit olmadım.

Crocodile'e karşı, Lucci'ye karşı, Enel'e karşı her daim teke tek mücadele eden çocuk şimdi "birleşin dünyanın işçileri birleşin" modunda takılıyor :D

Nami olmasaydı Cracker'i yenemezdi Luffy. Bu kadar basit.

Luffy'i yonkou seviyesi görenler için üzgünüm ama şuan Luffy bir yonkou'nun en fazla 2. ya da 3. adamı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık