Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker
H. Hakiyle bayılttı diyemeyiz bence. Şöyle bir sahne hatırladım. Gerçi burası da muallak ama Luffy boğazlıyor diye bayılıyor bence.

Diğer yandan Luffy Brulee ile birlikte dışarı çıkabilirdi.

Brulee'yi Luffy eliyle boğarak bayıltıyor. Boğazını sıkmışken içeri atlıyor.H.Haki fark edemedim ben Brulleyi dışarı fırlatsa ayılırsa vs bir şekilde yine onlar uğraşacaktı herşeyi kendi halletmeye çalışıyor anladığım kadarıyla Pasta dışında.. Tabi baygın Brulleyi bizimkiler de zapt ederdi ancak Bruleeyi kullanarak kimse gelmesin istiyor Luffy.
Usta Luffy Katakuri'yi ayna dünyasına attı sonra attığı aynayı kırdı( Zaten Brook'un da dediği üzere gemide sadece Nami'nin aynası var.) Yani gemideki aynayı. Luffy ve Brulee dışarıda. Brulee baygın. Gemide uçuyor. Katakuri nasıl çıkacak? Sen ne demek istiyorsun anlamıyorum ben. Yani içeriye kendi ile Katakuri'yi kitleyeceğine içeriye sadece Katakuriyi kitleyebilirdi daha nasıl anlatayım bunu acaba.

Aynısını Katakuri'yi aynanın içine atıp dışarıdaki aynayı kırıp Brulee'yi bayıltarak da yapabilirdi. Yani Katakuri içeride dışarı çıkmaya çalışsa bile dışarıda ki ayna kırık olucak. Brulee de Luffynin yanında baygın olucaktı.
Katakuri kum torbası değil yalnız. Luffy onu tutmak zorunda, zaten aynanın içine Aynı anda giriyorlar. Ayrıca bu adamın eli kolu Luffy gibi uzuyor. Luffy, Üçüncü Vites'te Katakuri'yi avcunun içinde tutuyor ki, bir şey yapmasın.

Usta Luffy Katakuri'yi ayna dünyasına attı sonra attığı aynayı kırdı( Zaten Brook'un da dediği üzere gemide sadece Nami'nin aynası var.) Yani gemideki aynayı. Luffy ve Brulee dışarıda. Brulee baygın. Gemide uçuyor. Katakuri nasıl çıkacak? Sen ne demek istiyorsun anlamıyorum ben. Yani içeriye kendi ile Katakuri'yi kitleyeceğine içeriye sadece Katakuriyi kitleyebilirdi daha nasıl anlatayım bunu acaba.
Tamam hocam kızma : )) Brulle'nin de neden içeride olduğunu ve neden aynayı kırdığını anlatmaya çalıştım. Bruleenin boğazını sıkmışken ona temas etmişken Katayı içeri bırakabilirdi dediğin gibi. Ancak Kata'nın yapışkan özelliğiyle birbirine yapışmış olma durumları var. İçeri girdikten sonra ikisininde rızası doğrultusunda birbirlerini bıraktıklarını düşünüyorum. Yani Kata ona yapışıkken Luffy onu hapsedemezdi. Yapışık olmadıklarını varsayarsak eğer dediğin gibi Katayı içeri bırakır bırakmaz Bruleeyi dışarı çekebilirdi. O zaman gemideki aynayı bile kırmasına gerek kalmazdı. Çünkü kata Brulle'ye dokunmadan çıkamazdı. Öyle bir durum da bir boşluk olduğu doğru o zamanda Kata vs Luffy senaryosu diyeceğim : ))

Katakuri kum torbası değil yalnız. Luffy onu tutmak zorunda, zaten aynanın içine Aynı anda giriyorlar. Ayrıca bu adamın eli kolu Luffy gibi uzuyor. Luffy, Üçüncü Vites'te Katakuri'yi avcunun içinde tutuyor ki, bir şey yapmasın.
Kum torbası gibi duruyor o sırada. Luffy bunu tutuyor, tutarken birde üstüne Brulee'yi yakalıyor ve planını uyguluyor. Katakuri'de hiç bir şey yapamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık