Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La adam Devrimcilerin sağ kolu. O mevkiye Don Kriegi koysan zaten 300 öldülle başlar piyasaya. Sabonun ödülü gayette gücünü gösteriyor.Meyvesiz haline verilmiş çünkü o ödül.Sabo düz mantık 800 eder mera mera ile.Pero ise Yonkolar hakkındaki beklentimi daha fazla yükseltti.Dof Crackerı alır diyenin bir daha ağzına kürekle vuracağım :D
Kata vs Luffy olursa tadından yenmez arcın sonu.Bu bölüm güzeldi önceki 3 haftanın aksine.

Doffy krakeri çaya banmadan katır kutur yer.

Hawk gatling de zaten haki var ama işlemiyor adama trebol 2 oluyor ondan sordum zaten
Trebolun olayi o degildi. Trebol cok zayifti ve sumukle kendini kapladigindan Luffy'nin vurdugu yerleri onun bedeninde degildi yani bosluga vuruyordu bizimkisi. Ama Kata farkli. Luffy bedenine vuruyor ama adamin asmis Logia savunmasi oldugundan ve Luffy tam olarak hakisini toplayamadigindan islemiyor.

Dragon'un ödülünü devrimci olmasına bağlıyordum o kadar da güçlü değildir diyordum ama Sabo'ya bakınca işler pek öyle değil gibi. Dragon hakkında merakım epey arttı.

Trebolun olayi o degildi. Trebol cok zayifti ve sumukle kendini kapladigindan Luffy'nin vurdugu yerleri onun bedeninde degildi yani bosluga vuruyordu bizimkisi. Ama Kata farkli. Luffy bedenine vuruyor ama adamin asmis Logia savunmasi oldugundan ve Luffy tam olarak hakisini toplayamadigindan islemiyor.
Law trebolü 27 parçaya enlemesine böldüğünde nasıl kurtuldu peki ?

@twei :a:

Onu biliyorum zaten de olay ona döndü haki savunması mı ne artık göreceğiz ama işin boku çıktı hayır ilk başta logia gördük mü buna nasıl vuracaz diyorduk sonra haki çıktı tamam olduk dedik sonra logia da haki savunması denen bişey çıktı şimdi Allah'ın parameciasında da çıktı bence marcoda da olabilir bu muhabbet çünkü neden olmasın ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık