Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence arkın sorunu bu degil, zira mangaka yıllardır bunu hep yapiyor. Enies Lobby'de 60 adam ve tayfayla binlerce denizciyi, cp9'ı firesiz duman ettiler. Ace ve Beyazsakal zaten ölümleri üzerine tasarlanan karakterlerdi. Dünyanın önde gelen kurumları,insanları ve gruplarının karşısında Luffy ve çevresindekiler hep iki ayak üstüne düştüler. Olan hep Luffy'nin yaşam süresine oldu. Ha bir de mangada bir yerde feda varsa Bon-chan hep orda oldu. :( Bu arkta en azından kaçıyorlar. :D

Çoğu kişi icin sorun, güzel giden arkta, Tamatebakkonun patlamasıyla başladı. Akmadi gitti ark, kabız oldu. Olanlar o kadar sündürerek anlatiliyor ki şiştik.

Cp9 ile yonko bir değil.Onlara güçleri yetiyordu da oldu o olaylar.Denizci askerleri hükümetten kaçmaları falan da sorun değil.Tek derdi bizim tayfa değildi koca hükümetin.O kadar kafayı takacak kadar önemli görülmüyorlardı.Fakat Mom tayfası daha çekirdek ve belli bir bakış açıları var ortak fikir birliği var ve bu da tayfayı oradan kesinlikle çıkarmamak üzerine kurulu.Ama bizimkiler rahat çıkacak.Arada yazdıklarınla çok fark var.

Yonko tayfası marineford savaşındaki kuvvetlere bedel hemen hemen.Şu an tayfa orada hedef alınmış etrafları sarılmışken kaçıyor diye düşün.Neredeyse o şekilde.Oradan kayıpsız kaçamazlardı şu anda.

@Millennium Wizard Benim bahsettiğim şey mantığın ötesinde, mangakanın tercihleri ve izlediği yol ile alakalı.
Enies Lobby'de yonkoudan haberimiz yoktu. O anki şartları ve bildiklerimizi düşününce devasa bir olaydı. Cp9 Water7'da haşat etti bizimkileri. Ama kısa bir süre sonra 60 kisi + tayfa; binlerce denizci, cp9'ı yendi ve yıkım çağrısından paçayı sıyırdı. 60 kisiden biri de mi ölmez yahu. Bu mu mantıklı? Ayrıca tayfa çaylaklarla göre belli seviyede önemli görüldü ki yikim çağrısına maruz bırakıldılar.

Mf inanılmaz bir savaşta, iki kişi dışında önemli bir kişinin bile ölmemesini de düşünüyorum aklım almıyor.

Buradan da kayıpsız kaçmaları yine saçmalık ama yeni bir sey değil. Bu adamın karakteri, mangayı yazis sekli bu. Ama olayları bu kadar sürdürmesi zaman atlamasından sonra çok göze batiyordu zaten. Bu arkta doruğa ulasti.

Hadi senaryoya şunu da ekleyeyim ; zaten başlarda çokca arc başında söylendi şöyle oldu böyle oldu diye muhtemelen Pedro ölecek kaçarken göstermelik bak bir öldü demek için.

Big mom ın tayfayla Beyaz Sakalı karşılaştırıyorum da. Mfda Marco jozu ace falan amiralle aşık atabilen adamlardı. Nedense katakuri dışında kayda değer bir güç görmüyorum. Belki smoothie devreye girmediği içindir. Ama aynı ağırlık yok.

Big mom ın tayfayla Beyaz Sakalı karşılaştırıyorum da. Mfda Marco jozu ace falan amiralle aşık atabilen adamlardı. Nedense katakuri dışında kayda değer bir güç görmüyorum. Belki smoothie devreye girmediği içindir. Ama aynı ağırlık yok.
Beyazsakal ve tayfası çok başkaydı. Mangaka o tayfayı dağıtmasa bizimkiler kumdan kale yapar oynarlardı en fazla. Şimdi bile durumu görüyorsun. Luffy aşığı olanlar bile pes edip saç baş yoluyor :D

Hani düşünüyorum da şu seriden soğuyacağım aklıma gelmezdi. Mangaka büyük işler başarıyor şu sıralar.

Sanji ve pasta = hayal kırıklığı :(

Fakat kötülemek yerine sabır etmeyi tercih edeceğim. E.lobby de sanji kalifadan bir ton dayak yemişti ve kenara atılmıştı ama dönüşü efsane oldu hiç tahmin edemediğim bir güçle jaburayı yerle bir etmişti. Bu jabura olayından sonra kalifa olayını tamamen unuttum çünkü jabura,kalifa olayını net bastırıyordu.

Şimdi de bekleyip sanjinin birşeyler yapmasını sabırla beklemek zorundayım umarım bu sanjinin dofi ve judge olayını unutturur.

Ace Amiralle falan aşık atamaz. Bir buzu söndürdü diye bu kanıya varmayalım lütfen :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık