Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji pasta yapana kadar Hasır Şapkalar yakalanmış olacak. Ama o arada BM saldırmaya devam edecek. Sanji pastayı yedirince BM'ye Katakuri hadi gidin bu iyiliğinizin bedeli diyip yollayacak bizimkileri ya da çılgına dönen BM Sanji döndüğünde herkesi harcamış olacak. Sanji pastayı yedirip bizimkilerin baygın bedenlerini alıp gidecek. Fazlasını beklemiyorum.

Edit: İlk senaryo olursa sakinleşen BM'nin hafızasını Pudding'e sildirtecekler. Ya da abartılıp Chopper da bir tedavi uygulayabilir.
Sanji pasta yaptığı sırada şu cinci gelir öldüreceğin birinden yardım mı alıyorsun der sanji vs cinci başlar.

Sanji'nin milletin gözünde toparlanabilmesi için power-up almayacaksa öyle bir şey gerekli zaten.

BM'ye "Bu pastayı senin için yaptığımı da nereden çıkardın. Hey Luffy! Ben onu oyalarken sen pastanın keyfini çıkar" falan demesi gerek. BM'nin de iki saldırısından sıyrılsa yeter. Luffy'de güç kazanıp BM'ye en güçlü saldırısıyla az biraz zarar verse sonra kaçsalar. Sanji yönüyle hayal kırıklığımı atlatırım.
Cidden güzel olur bu.

Küçük yeğenimi sıkı bir OP fanı yaptım :D

Çocuk aklıyla yani saf, berrak bir zihinle izlerken bizden daha farklı noktalara dikkat edebiliyorlar.

Küçük yeğenimin BAA arcı sonrası şöyle bi yorumu olmuştu: Luffy'ler neden artık maceraya atılmıyor?

Ben ona hâlâ maceraya atıldıklarını falan anlatmaya çalışırken benim de kafama denk etti aslında.

Yani Luffy' ve tayfası uzun zamandır bir maceraya atılmak yerine sürekli önlerine çıkan engellerle kavga dövüş içerisindeler.

Sanırım bizi sıkan durum biraz bu olmaya başladı.

Eskiden "Hasır Şapka'nın Macerası"yken, şimdi "Hasır Şapka'nın Dövüşü"ne dönüştü.
Öyle :( Romantizm kalmadı.

Yani ne bekliyorsun işte klasik senaryo.Bir avuç adamla yonko mekanından kayıpsız kaçacaklar.En büyük saçmalık bu olacak senaryodan ziyade.
Bence arkın sorunu bu degil, zira mangaka yıllardır bunu hep yapiyor. Enies Lobby'de 60 adam ve tayfayla binlerce denizciyi, cp9'ı firesiz duman ettiler. Ace ve Beyazsakal zaten ölümleri üzerine tasarlanan karakterlerdi. Dünyanın önde gelen kurumları,insanları ve gruplarının karşısında Luffy ve çevresindekiler hep iki ayak üstüne düştüler. Olan hep Luffy'nin yaşam süresine oldu. Ha bir de mangada bir yerde feda varsa Bon-chan hep orda oldu. :( Bu arkta en azından kaçıyorlar. :D

Çoğu kişi icin sorun, güzel giden arkta, Tamatebakkonun patlamasıyla başladı. Akmadi gitti ark, kabız oldu. Olanlar o kadar sündürerek anlatiliyor ki şiştik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık