Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O füzeler Mom'ı vursaydı da şu saçmalıkları görmeseydim ya. Arc benim için ne güzel gidiyordu aslında. Ne olduysa bomba patladıktan sonra oldu. Neyse, 4-5 bölümlük bir düşüş için tüm arcı gömmeyeyim şimdilik. Tabi iş yine "bakın bu Nami rotacılık ve hırsızlıktan başka işlere de yarıyor" temalı zorlama Zeus sahneleri olmasa iyiydi. Ulan Usopp, yokluğunda yaptığın saçma sapan silah bile seriye zarar. Nasıl bir adamsın sen? :ehe:
O aleti usopp yaptı ama içinden çıkanları Nami yapıyor, weatheria da öğrendiği şeyler :( Usopp'a laf yok o olsa direk gemideydiler.

Luffy'nin karnı aç ne de olsa. Önce BM'nin pastası, sonra Katakuri. Boğazında kalırsa da usta gönder bir Smoothie.
Bölümün adı neden Bir Kadının Onuru acaba, bölümden başka önemli detaylar görebiliriz belki

Şu Pudding'in yüz ifadesini görmek istiyorum artık kesin gibi ama çift karakterli çıkmasını istemiyorum açıkçası üçüncü gözünden göz yaşı vs. umutlanmıştım ama artık kesin gibi maalesef

Pudding çift kişilikli olduğundan değilde, Sanjiye olan hayranlığını göstermemek için öyle davranıyor gibi geldi.

Bölümün adı neden Bir Kadının Onuru acaba, bölümden başka önemli detaylar görebiliriz belki

Şu Pudding'in yüz ifadesini görmek istiyorum artık kesin gibi ama çift karakterli çıkmasını istemiyorum açıkçası üçüncü gözünden göz yaşı vs. umutlanmıştım ama artık kesin gibi maalesef
Bölüm ismi değişebilir. "Bir Kadının Görevi" gibi bir şey de olabilir. Bi' bölüm çıksın da.

Üç kişilikli üç! Üçüncüyle kitabe okur. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık