Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de BM isterse alır onun ruhunu. Emrine itaat etmiyor resmen. Yemek yemekten ziyade yaşamını sürdürmeye devam etmek istemesi daha iyi olurdu :S
Şu an burada Kaido, Shanks, WB ya da BB olsaydı bu kadının içinde bulunduğu durumdan dolayı onu normale göre çok daha rahat bir şekilde devre dışı bırakabilirdi. Fakat Koca Ana'nın gözü yemekten başka bir şey görmezdi. Karnını ya da gözünü doyurmadan önce kalkıp da diğerleriyle uğraşmazdı bana kalırsa.

Şu an burada Kaido, Shanks, WB ya da BB olsaydı bu kadının içinde bulunduğu durumdan dolayı onu normale göre çok daha rahat bir şekilde devre dışı bırakabilirdi. Fakat Koca Ana'nın gözü yemekten başka bir şey görmezdi. Karnını ya da gözünü doyurmadan önce kalkıp da diğerleriyle uğraşmazdı bana kalırsa.
Öyle olabilir ama onlar gelip kediye mama verir gibi Mamayı emirleri altına alırsa o zaman senin dediğin tam anlamıyla doğru olur. BM'ye sevdiği bir şey verip kendine itaat ettirebilir mi Nami?

Öyle olabilir ama onlar gelip kediye mama verir gibi Mamayı emirleri altına alırsa o zaman senin dediğin tam anlamıyla doğru olur. BM'ye sevdiği bir şey verip kendine itaat ettirebilir mi Nami?
Streusen zaten bunu yapmış ve senelerdir kadını manipüle etmiş. Zaten kendi üzerine kendi başına herhangi bir şey koymamış, tamamıyla bir başkası tarafından yönlendirilerek ve doğuştan gelen absürt gücün üzerine bu yönlendirme sayesinde bir şeyler ekleyerek buralara kadar gelmiş olan bir kişinin bu tür zaaflar ile yenik düşmesi müstahaktır.

Vay be. Biz bu kadar spoiler atalım, başka yerlerden okunsun, vay beee. :oleyo:

Traffy kun çevirmişti Oro Jackson'dan onu gördün heralde. Olabilir, ben bölüm çıkmadan net bir şey demekten kaçınırım.
Aynen haklısın bölümü görmeden bende pek yorum yapmayı sevmem.

Hocam size güvenmediğimden değil ben genel olarak türkçe çevirilerini pek hazzetmiyorum. Sinemaya bile altyazılıya giderim herzaman :oleyo:

Aynen haklısın bölümü görmeden bende pek yorum yapmayı sevmem.

Hocam size güvenmediğimden değil ben genel olarak türkçe çevirilerini pek hazzetmiyorum. Sinemaya bile altyazılıya giderim herzaman :oleyo:
Biz burada Türkçe dublaj yapmıyoruz!! :oleyo:

En iyisi İngilizce okumak zaten. Takılıyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık