Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de herkesin gaza gelip neden beğenmediğini anlamıyorum sadece küçük bi fikir luffynin dövüşecek hali olmadığı tayfanın geri kalanının da yapabileceği sınırlı haşr şapkalardan vs anlamında pek bir şey çıkmayacağı için herkes hikaye anlatmayı kes sonrakine geçelim modunda ama bilmiyorum bence genel olarak güzel evet göze batan bu şans olayları fazla ama hepsini şu arcta bizimkileri nasıl kurtaracaksa onun için yapıyor yoksa oda sanki farkında değil midir sizce bu çok oldu mu acaba diye? Herneyse tayfayı şu an birileri kurtaracak orası benim gözümde kesin ve bu ağır top olacak bence ha olur da alladdine katakurriyi katakulliye getirme gibi bi olay yaparsa o zaman bu saçmalık kervanının başını çekiyor olucam :at:Bu arada o balıkadam hack mı yoksa :oleyo:
Balıkadamın hack olmasını bende çok isterim. Sabo, luffy ile alakalı herşey yolundamı diye hackı kontrol amaçlı yollamış olabilir.

Buyuk ihtimal gemiyi sabo basabilir... O gorunen gizemli balıkadam hack cıkabilir... Yada Neptün ve ordusu olabilir de...

Buyuk ihtimal gemiyi sabo basabilir... O gorunen gizemli balıkadam hack cıkabilir... Yada Neptün ve ordusu olabilir de...
Sabo'nun gelmez heralde ya toplantıları planarı falan vardı onların. Gelmesin zaten devrim beklemez : ))

Bölüm çıkınca bir siluet görürüz belki. Daha sonrada bir flasbackle Copper'le yaptıkları plan gösterilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık