Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger devrinin en güçlüsüydü. Çoğu kişi kabul etmiş bunu zaten. Sengoku, WB vs. Sadece şans mantıklı değil. Ama Luffy devrinin en güçlüsü olmayabilir ama Roger'ın yapamadığı şeyi yapacak.
Aga Roger elbetteki güçlüydü hani orta seviye bir elemandı da KK olmadı elbette.

Ama gücünü iradesinden yani hakiden aldığını söylüyorum. İrade mevzusu yanlış bilmiyorsam karakterle ilgili bir şeydi...

Dönemin en güçlüsü ancak Garp ile dövüşüp yenişemiyorlar. Demek istediğim Garp'tan daha güçlü değildi, ya da Garp Roger'dan daha güçlü değildi.

Ve muhtemelen aynı şekilde dövüşüyorlardı, yumruk yumruğa. Sadece haki.

Zeus'un böyle davranması o kadar mantıklı ki. Beğensek de beğenmesek de böyle. Neden mi? Big Mom'ın şu anda içinde bulunduğu ruh halini ikiye ayıralım. Biri açlık, diğeri kriz. Açlık Zeus'un kişiliği, kriz ise Prometheus'un kişiliği. Bu yüzden Zeus'un şu an tek yaptığı şey BM gibi karnını açlığını ya da gözünü doyurmaya çalışmak. Bunun sebebi de BM'ın çektiği açlık. BM'ın ruhundan olduğu için de bu tamamıyla mantıklı oluyor. Helal olsun, Oda'ya. Böyle düşünmemiştim.
Şu an bana da mantıklı geldi. Ayrıca işler bizim tayfa için daha da kötüleşti. Bölümün çıkmasını beklemeden çabucak gömüyoruz. Yine de biliyoruz ki bizim tayfadan,gemi dahil, kimse hasar almayacak ve kurtulacaklar. :(

Roger WB'yi deşmiş adam la. Luffy'nin olayı gibi tamamen bala ilerlelediğini sanmıyorum.
Aga Roger elbetteki güçlüydü hani orta seviye bir elemandı da KK olmadı elbette.

Ama gücünü iradesinden yani hakiden aldığını söylüyorum. İrade mevzusu yanlış bilmiyorsam karakterle ilgili bir şeydi...

Dönemin en güçlüsü ancak Garp ile dövüşüp yenişemiyorlar. Demek istediğim Garp'tan daha güçlü değildi, ya da Garp Roger'dan daha güçlü değildi.

O tür seviyedeki adamların dövüşü çok uzun sürer. Dövüş bitmeden araya bir şeylerin girdiğini düşünüyorum veya bir saniye bile olsa Roger ayakta kalmış diye düşünüyorum.

Şu an bana da mantıklı geldi. Ayrıca işler bizim tayfa için daha da kötüleşti. Bölümün çıkmasını beklemeden çabucak gömüyoruz. Yine de biliyoruz ki bizim tayfadan,gemi dahil, kimse hasar almayacak ve kurtulacaklar. :(
Keşke biraz hasar alsalar. :(
Haklıymışsın, pardon.

Yüz ifadesine falan bakacak olursak, hani sıfır etki yahu.

Kadının gücü ortada. Şuan Luffy BM ile 1 vs 1 atabilecek seviyede değil bence.
Bir süre tutar da o süre kaç dakika bilemiyorum. Tabii bu tutma Marco'nun falan yaptığı kadar etkili olmaz.

O tür seviyedeki adamların dövüşü çok uzun sürer. Dövüş bitmeden araya bir şeylerin girdiğini düşünüyorum veya bir saniye bile olsa Roger ayakta kalmış diye düşünüyorum.
Tabii o dövüşleri görmeden arka plânını bilemeyiz.

Şimdi düşünelim, sence şuan Luffy Akainu ya da Kizaru ile uzun süre 1 vs 1 atabilir mi?

Atamaz çünkü Luffy hâlâ meyvesi üzerine gelişim gösteriyor.

Luffy'in gerçekten güçleniş süreci için meyvesi yerine üç hakisini de arttırdığı an gerçekleşecek bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık