Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 873 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca 872 bölümle ilgili başka düşüncelerim var. Luffy için herkes sözünü yedi arkasında durmadı diyor başka bir bakış açısıyla bakınca düşüncelerim değişti. Baştan başlıyorum luffy balık adam adasında hordy ile savaşmaya başladığında farkındaysanız ne g4 bastı ne g5 istese g4 basıp her şeyi bitirebilirdi. O kadar bölümde oluşmazdı :D yani demek istediğim doff da sonuna kadar bekledi ve sonunda gerçek gücünü gösterdi. Başa sararsam luffy niye bigmom dan kaçtı meselesi burada kilit noktası bence ittifak yaptı ve tayfasının çoğu ile wano adasında buluşacağına söz verdi. Bence odanın planı başka diyelim luffy bigmomla savaştı bu böyle hemen bitecek savaş olmazdı ee tayfasıda wano adasında bekliyor başları dertte girmeyeceği ne malum kaido söz konusu luffy belki bu yüzden temkinli davrandı ve arkadaşlarına söz verdiği içinde olabilir. Gücüne gelirsek luffy bence 2 yıl eğitim aldı ve biz daha g4 ve tank gördük bence farklı yetenekleri daha var sadece belirli seviyelerde bu özelliklerini açıyor. Örnek verdim hordy o gücü ona açmaya gerek duymadı ( doffy sonunda anladı ve g4 basıp bana denk olamazsın dedi ) Bigmom ona sadece 1 yumruk atacağını dile getirdi. Ve balon gibi söndü dediği şeyi yaptı zarar vermesede. Her şey wano adaso kaido için saklı bence.

Marco vs. Katakuri tam birbirlerine uygun karşılaşma olurdu ama hee!

Bizimkilerin son balı da Marco olsun hadi. Yedikleri balı arılar bilse emekliliğini isterlerdi lan yeter artık. Şu balın yarısı Kid'de olsa korsan kraldı adam şu an :oops:

Hee Big Mom inerken ayağını burkmuş tendonları atmış bir süre sahalardan uzak kalacağı için bizimkiler rahatça kaçabilecek demek oluyor bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık