Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami'nin Ceasar'a verdiği ayar ve genel olarak ona karşı "You are trash!" tavrı süperdi :D
Bege'nin giderken yaptığı jest de harikaydı, bi de hala bu adamı sevmeyenler var :oleyo:

Asıl mesele, biri bana Tamago niye horoz gibi çizilmiş açıklasın lütfen :(
Meyvesi öyle. En son Pedro ile dövüştüklerinde tavuk moduna girdi öyle de kaldı.

Çok güzel olmuş. Lakin Katakuri'nin BH kullandığını hangi sahnede görmüştük? Luffy'i yaraladığı sahneyi mi öyle kabul ediyoruz yoksa başka bir yerde mi gördük?

Edit: Ayriyetten Cadenza ve Counter'ı da ekleyebiliriz sanki. BH kullanıyorlardı. Luffy'e son darbeyi bunlar indirmişti yanlış hatırlamıyorsam.
Caesar'ın karşısına dikilmesinden öyle anladım.

Opera'nın kardeşleri pek ön planda olmadıkları için yazmadım onları. Sadece öne çıkanlar var listede.

Caesar'ın karşısına dikilmesinden öyle anladım.

Opera'nın kardeşleri pek ön planda olmadıkları için yazmadım onları. Sadece öne çıkanlar var listede.
Liste dediğim gibi güzel olmuş. Gözümüzde tekrardan canlandırdık karakterleri. Bir arkadaş daha cevap olarak yazmıştı. Düşününce mantıklı geldi. OP Wiki'de Katakuri'nin Luffy'e vurmasını örnek göstermişler ama bana o mantıklı gelmemişti.

Boş yere Sanji uçuyor diye şok geçirmiyorlarmış.Yonko bile aşağı düştüğüne göre uçmak cidden büyük maharet seride.
Denizciler o tekniklere rağmen çok güçsüz resmedildi. Haki okulları bile olmalıydı. Korsanlar şeytan meyvesi ve kara düzen savaşıyor ama denizcilerin hiç ağırlığı yok. Korları harcamayacaktı yanlış yaptı. Kimi korsanlarda gök yüzü yürüyüşü var.
Adalar arası uçuyor.
Big Mam ın düşme şekli çok komik ya dişleri,gözleri kısaca tipi saksı gibi :D
Mom düşer mi yani?

Denizciler o tekniklere rağmen çok güçsüz resmedildi. Haki okulları bile olmalıydı. Korsanlar şeytan meyvesi ve kara düzen savaşıyor ama denizcilerin hiç ağırlığı yok. Korları harcamayacaktı yanlış yaptı. Kimi korsanlarda gök yüzü yürüyüşü var.
Adalar arası uçuyor.

Mom düşer mi yani?
Hayır canım. Düşecek olsa ya da daha doğrusu düşürebileceklerine inansalar ne diye kaçacaklar. :D

Liste dediğim gibi güzel olmuş. Gözümüzde tekrardan canlandırdık karakterleri. Bir arkadaş daha cevap olarak yazmıştı. Düşününce mantıklı geldi. OP Wiki'de Katakuri'nin Luffy'e vurmasını örnek göstermişler ama bana o mantıklı gelmemişti.
Herhangi bir tümen komutanının 2 hakiyi birden kullanamıyor olması büyük saçmalık olur zaten bana göre.Dressrosada bile haki kullanamayanlar iç kesimlere kaçsın diyorlar.Haki yeni dünyada bulunmaz bir nimet sayılmaz pek.H.haki dışında.

Adalar arası uçuyor.

Mom düşer mi yani?

6 stili verdiği karakterleri çok güçsüz yaptı bana göre.Korlarda haki olduğu kesin 6 stilinde çoğunu biliyorlar gibi.Doberman falan da kullanıyordu sanırım.Ama gel gör ki adamlar belli bir seviye tutturamamışlar.O kadar korun içinde 5 - 6 tanesi ciddi anlamda güçlüdür.Hatta ben Bastille'in bile onlardan biri olabileceğini düşünüyorum ama o adamın bile hali ortada.

Aynen uçanlar var ismini zikretmeye gerek yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık