Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elemanı fazla savunmak istemiyorum ama orda herkes paket edilmişti ve bire birden çok ortaklaşa bir combo yapıyordu Bigmom ekibi.
Sağ alt panelde dikkat edersen Katakuri duvarın üzerinde tek başına, yakınlarında kimse yok ve İchiji'yi tutuyor(İchiji'yi tuttuğunu görmek için zoom yapman gerekebilir). Yardım almış gibi bir durum yok.
Bildiğin 1 sayfada gitmiş. Tek yemiştir o noob :/
Görünen o. Ya da Kata çok aşırı güçlü.

Sol elini yukarı kaldır yüzün ile aynı tarafa bakacak şekilde. Sol omuzunun üzerinden hayal et, ya da aynadan bak baş parmak sana doğru bakıyor yani içeride kalıyor. Zaten 2. karede de yüzünden tarafta kalıyor baş parmağı.
Abi anlatamıyorum dediğin mümkün zaten, ama kadının duruşu zaten öncesinde çizilmiş :/

Ben de onu diyordum. Luffy meydan okudu. Bir agirlik hissettirmek istedi o yuzden g4'e girip bir yumruk atıp Korsan Kral olacak kisi benim dedirtti.

Bir sahneyi bana cok hatirlatiyor ama hangi animede idi hatirlamiyorum ama karakter rakibi karsisinda cok kotu durumda idi son bir yumruk atip bir bakis atip bayiliyordu. Luffy miydi?
HxH'de voleybol sahnesi aklıma geldi sen öyle diyince. :D

Valla şekilden açıklamaya çalışmış.

Oda olabilir fakat bana haki emme gibi geldi.

Yoo vermeye çalışmıyorum. O resimden sonra Luffy perte çıkınca ister istemez haki emme gücü vardır diye düşündü. Yoksa Luffy uyuyup dinlenmişti. Saldırıları tokuşturduktan sonra bitmesi bana bunu düşündürdü.

Valla şekilden açıklamaya çalışmış.

Oda olabilir fakat bana haki emme gibi geldi.

Yoo vermeye çalışmıyorum. O resimden sonra Luffy perte çıkınca ister istemez haki emme gücü vardır diye düşündü. Yoksa Luffy uyuyup dinlenmişti. Saldırıları tokuşturduktan sonra bitmesi bana bunu düşündürdü.
Kesinlikle sana katılıyorum solda bzzt sesini elektirik olarak düşünmememin sebebi üstüne özellikle !!? Böyle bir işaret bırakmaları elektrik olsa böyle dikkat çekici bir işaret koyacaklarını sanmıyorum ve luffy hiç birden enerjisinin biteceğini biliyor gibi değildi enerjim bitiyor derken şaşkın gibiydi bencede haki çekiyor diye öyle oldu ama umarım yanılıyorumdur zaten çok güçlü bu gücüde varsa ilah olur yani ...

Kesinlikle sana katılıyorum solda bzzt sesini elektirik olarak düşünmememin sebebi üstüne özellikle !!? Böyle bir işaret bırakmaları elektrik olsa böyle dikkat çekici bir işaret koyacaklarını sanmıyorum ve luffy hiç birden enerjisinin biteceğini biliyor gibi değildi enerjim bitiyor derken şaşkın gibiydi bencede haki çekiyor diye öyle oldu ama umarım yanılıyorumdur zaten çok güçlü bu gücüde varsa ilah olur yani ...
O konuşma baloncuğu. Yani BM'nin tepkisi ya da tepkisizliği şeklinde yorumlanabilir.

Luffy'nin şaşkınlığını ortaya koyan hiçbir gösterge yok. Adamın yüzü bile gözükmüyor. Adam zaten bir tane yumruk atayım diyor, gücünün olmadığının farkında. ?!! olarak da sadece bu bölümde dahi birçok baloncuk bulabilirsin.

Bir kaç sayfa öncesine bakarsan, Sanji Luffy'i boynundan tutmuş kaçırmaya çalışırken, hayli yorgun çizilmiş Luffy. Op evreninde haki çekmek gibi bir güç olmaz, o güce sahip olan kişi direk ilah olur ki böyle bir handikapı mangaka hiç kimseye vermez.

O konuşma baloncuğu. Yani BM'nin tepkisi ya da tepkisizliği şeklinde yorumlanabilir.

Luffy'nin şaşkınlığını ortaya koyan hiçbir gösterge yok. Adamın yüzü bile gözükmüyor. Adam zaten bir tane yumruk atayım diyor, gücünün olmadığının farkında. ?!! olarak da sadece bu bölümde dahi birçok baloncuk bulabilirsin.
Öyle olmasını umuyorum bende bilemiyorum diğer yerlerde o baloncuğa dikkat etmedim ardı ardına olunca şüpheye düşürdü biraz

Ulan şimşekli saldırıyı görünce aklıma Enerü-sama geldi, duygulandım :(
Kadın ufacık bulutu kullanıyor içine ruh koyup, yaptığı şekilde bak, Enel sama olacaktı şimdi, El thor ile çıkış vermezdi bu artizlere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık