Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir şey olsa belirtirdi bence Mangaka.
Valla şekilden açıklamaya çalışmış.

Benim bzzt'tan anladığım elektrik.
Oda olabilir fakat bana haki emme gibi geldi.

Koca Ana yeterince güçlü değilmiş gibi, bir de kadına Haki emme gücü vermeye çalışıyorsun
Yoo vermeye çalışmıyorum. O resimden sonra Luffy perte çıkınca ister istemez haki emme gücü vardır diye düşündü. Yoksa Luffy uyuyup dinlenmişti. Saldırıları tokuşturduktan sonra bitmesi bana bunu düşündürdü.

Judge'i BM sahnesinden vurmaya gerek yok. Kadin tekleme sanati uzerine master yapmis. Judge guclu mu? Normal bir karakter, Bobbin'i, Counter'i, Opera'yi, Cadenza'yi falan alir herhalde. Yalniz BM'nin normal dedigimiz karakterleri bile haki kullaniyor en azindan Counter ve Cadenza'da gorduk bunu. Bizim tayfanin cok yol almasi lazim.

Birinci kardeş jelibonu yoldan çekti, adamın üzerine niye gidiyonuz anlamış değilim :artiz:
Jimbei ve saz arkadaşları çıkıp cadı karıya bir tane geçirip yola açaydılar herşey bitmişti :(

Birinci kardeş jelibonu yoldan çekti, adamın üzerine niye gidiyonuz anlamış değilim :artiz:
Jimbei ve saz arkadaşları çıkıp cadı karıya bir tane geçirip yola açaydılar herşey bitmişti :(
Ama kimin için bitmişti? Nami coppa ve balık için :) Luffy ve Sanji onlardan bağımsız yakalandı zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık