Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bigmom kendini hakiyle kapladı normalde hakisiz bile karşılayabilmesi Laz'ım saldırıyı. Kong gun etki etmedi etki edecek saldırıları yok değil yâ patates olma işinde senaryo gereği bomba patlayınca kütüphanedeki bütün esirlerde kurtulacak. Kaçışları daha da kolaylaşacak.

Eğer G4'ü bu denli karşıladıktan sonra hala Mom'a Kaido'dan sonra seni yenicem edicem diyorsa bence vardır bir teknik,uyanış zımbırtısı he yoksa Kaido şiş kebap yapar Luffy'i
Luffy'de beyin yok söyler o öyle şeyler çok takılmamak lazım bence :)

G4 düşünüldüğü gibi Yonko seviyesine çıkaran bir teknik, sıkıntı zaman limiti olması. Karşındaki rakiple ancak G4 kullanarak denk dövüşebiliyorsan zaman limiti bittiği vakit işin bitti demektir. Bu da tek yemesen bile rakibin hiç zorlanmadan kazanması demek.

Doffy ve Cracker bile dayak yemelerine rağmen zaman limitini aşabilmişler, Big Mom için çantada keklik. Doffy'yi yüzlerce metre uçuran yumruğu ve Cracker'in zırhını parçalayan yumruğu direk karşılıyor.
Gerçekten böyle düşünmüyorsun değil mi? BM'in spoiler resmini görmedin mi? Kadın böcek bile değil çöp gözüyle bakıp dalga geçiyor resmen. Luffy G4'ü ile Shiki olur ancak. Amiral, Yonkou bu seviyelerin yanına yaklaşamaz şimdilik görünen o. Orada Akainu'yu hayal et. BM'e yumruk atacak BM gülecek hiç sanmıyorum.

Çok kolay karşılamış G4'ü :hoo:
Fuji'nin G3'ü karşılamasından çok daha rahat hem de.
Bu kadar da fark çok olmuş ya. Ama sevindim. Yonkouların çok güçlü olmasını istiyordum.
Özellikler farklı. WB'ye çöpler bile hasar verebiliyordu. Garp'a Morgan bile verebilmişti. Kimi çok serttir ama dayanıklılık sıkıntıdır kimi kolay hasar alır ama koymaz, tanktır. Teach iki yıl önce uçuyordu, g4 yese ne kadar uçar? Ama işte onun özelliği de savunması. Deprem zaten efsane ama üstüne karanlık var. Direkt çıkarım yapmaya gerek yok. Bölümü bir görelim. İki vuruşta yamulduysa dediğin gibidir. Ama başkaları karıştıysa da -ki bence karıştı- ona göre yorumlarız.

Dofy karşısındaki etkisine bakıp G4'ü fazla mı abarttık acaba. Her teknik ilk çıktığında gösterişli oluyor. G2 mesela kimsenin karşında Blueno'daki gibi şekil durmadı bir daha :)

Ya bu arada yazmayayım diyorum da olmuyor. Ne bekliyordunuz yav? Luffy ile yumruk tokuşturan bir yonkounun geri sekmesini mi? :/ Niye bu kadar olay oldu?

Görmeyen varsa.
He g4 süresiz olsa yonkou ile dövüşür he. Gördük :) Şu serinin azıcık ciddi olmasını isteyen, zirvedeki isimlerin bu kadar basit (2 yıl eğitimle) saf dışı kalmasını istemeyen ve Op'u gerçekten seven biri Luffy'nin daha gidecek yolu olması gerektiğini düşünmeli. Hani bu yonkou denilen seviye Garp gibi bir adamın celallenerek Luffy'ye "Sen o seviyenin ne olduğunu biliyor musun" dediği seviye. Az mantıklı olun. Şu seviyeyi geçtikten sonra korsan kral seviyesine geliyorsun zaten :confused:

Serinin sizin istediğiniz şekilde bam bam bam gitmesindense yavaş yavaş, (güç anlamında) sağlam adımlarla, herkesi tatmin eder bir biçimde, saçma sapan p-uplara yer vermeden gitmesi çok daha makbul.

Çok kolay karşılamış G4'ü :hoo:
Fuji'nin G3'ü karşılamasından çok daha rahat hem de.
Bu kadar da fark çok olmuş ya. Ama sevindim. Yonkouların çok güçlü olmasını istiyordum.
Dedik dedik dinletemedik. Amirallerden filan kan alır diyenler vardı. G-4 tekniğiyle önce Jack, Katakuri gibi adamları zar zor yenecek, o seviyelerden gelişip Yonkou almaya gidecek olay. Linlin çok fazla gelir şu anlık.

Özellikler farklı. WB'ye çöpler bile hasar verebiliyordu. Garp'a Morgan bile verebilmişti. Kimi çok serttir ama dayanıklılık sıkıntıdır kimi kolay hasar alır ama koymaz, tanktır. Teach iki yıl önce uçuyordu, g4 yese ne kadar uçar? Ama işte onun özelliği de savunması. Deprem zaten efsane ama üstüne karanlık var. Direkt çıkarım yapmaya gerek yok. Bölümü bir görelim. İki vuruşta yamulduysa dediğin gibidir. Ama başkaları karıştıysa da -ki bence karıştı- ona göre yorumlarız.
İki vuruşta yamulmaz Luffy zaten. Orda başka bir şey olmuştur. Başkası karışmamıştır ama Linlin yakalamış ve etkisiz hale getirmiştir, elini falan bağlamışlardır sonra. Ben sadece çok kolay karşılamış G4'ü dedim. İki yıl öncesine gelince haki iyi işlenmediği için yanılsamalar oluyor bence. MF şimdi olsa WB'nin de koka bastığını görürdük gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık