Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerden biliyorsun gizli göstermediği bir tekniği olmadıgını? Senmi yazıyorsun yoksa mangayı :)
Nereden biliyorsun gizli göstermediği bir tekniği olmadığını? Sen mi yazıyorsun yoksa mangayı? :)

Düzelteyim dedim :)

Luffy yeni bir tekniğe sahip değil. G5 veya uyanış yok yani daha. Kaido zamanında ortaya çıkarabilir belki.

Bir arkadaş demişti, Luffy birkaç bölüme Gear R açacak diye... :D

Sayın yoneticiler. Bu spoiler paylaşım konusuna sınırlama getiremez miyiz? Oraya atılınca ciddi sanıyoruz...

BM acaba taklit tarzı bir meyve yeteneğine sahip olabilir mi?

Hani, ne bileyim... Carmel anayı yediği için geçmemiştir belki güç ona...

Ya da Carmel anayı yediği için mükemmel bir şekilde onun meyve gücünü taklit edebilmektedir.

Çarkı çevirip milletin kolunu bacağını koparmasının sebebi de bu olabilir. Hani Luffy'den bir ısırık alsa, Gomu Gomu no'yu da taklit edebilir belki.

Roger belki bu yüzden onunla savaşmamayı tercih etmiştir.

Böylesine öküz bir güç, bir de onun meyve ya da doğal yeteneklerini taklit edebilirse başaçıkılamaz bir düşman haline gelirdi.
O zaman Soru Soru'dan başka güçlerini de görürdük sanırım. Ama sadece bir meyvenin taklidi ile sınırlı kalırsa olabilir gibi :)

Nerden biliyorsun gizli göstermediği bir tekniği olmadıgını? Senmi yazıyorsun yoksa mangayı :)
Oda'nin cizdikleri uzerinden yorum yapmak mantikli. Nami ve Nami'nin yonlendirdigi BM korsanlari dovuse yardimci oldular. Buradan hareketle Cracker > Luffy. Luffy'nin acelesi var. Dovus 11 saat surdu. Oyle bir teknigi var ve kullanmadiysa garip.

Marco>Kizaru demek ki. :)
">" demeyelimde daha çok "="

Başka türlü yenemeyeceği için Nami oradaydı zaten.
Nereden biliyorsun? Bu mantıkla yaklaşıyosan olaya Luffy denize hiç tek başına açılmamalıydı o zaman?
Şeytan meyvesi kullanıcısı çünkü batar giderdi. Ama gördük ki kendi aklı varmış düşündüğü şeyler varmış varilin içine girmiş kendini korumuş. Cracker karşısındada Nami olmasaydı farklı şeyler görebilirdik.

Son düzenleme:
Aslında sevinilecek bir şey olmayabilir. Zira onun yenilgisi domino taşı etkisi yaratmış olabilir. Dikkat, İchiji, Katakuri'yi tutabilmiş deniyor ama saniyeler sonra bırak İchiji'yi, komple Germa düşmüş. Gene dikkat edilirse babalarına yardıma koşmuşlar. Yani o sırada açık verip güme gitmiş olabilirler. Sonra da pek adam kalmıyor. Sanji ve Luffy'e grup yapmış olabilirler :(
Benim takıldığını Judgenin kendisi.

Küçüklüğünde Sanji'e güç ile ilgili atıp tutan , güçlü olmak gerek diye dem vurup , Sanji'i güçsüzlükle suçlayan bu hıyarın , bu hallere düşmesi beni çok mutlu etti.

Jinbei ile felan kıyaslıyorduk , Jinbei bunu konserve kapağı gibi kafasından tutup açar.

Bu resimden anladığım BM dalga geçmiş. Bege'in kalesinin yeterince dayanıklı olmadığını, Luffy'nin G4 ile aynısı yapabileceğini söyleyenler vardı. Supernovalar arasında uçurum olduğunu sanmıyorum. Önceden Supernovalar Yonkoular için böcekten farksızlar diye düşünürdüm şimdi çöpten farksızlar diye düşünüyorum böcek en azından bir canlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık