Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm tayfa olmadan hiçbir şey yapamazlar dedik dinletemedik de biz de yanıldık.

Bütün tayfa olsa ne işe yarar.

Bizim monster trio henüz bir imparator ve onun sol-sağ kolu olmaktan çok uzaktalar.

Luffy şuan kaptan olarak bir yonkou'nun 3. adamıyla üstünlük kuramadan kapışabilir, yenebilir. Cracker gibi. Ama Luffy'nin şuan Katakuri'yi bile alt edemeyeceğini düşünüyorum.

Fazlası değil.

Oda'nin herzamanki hali. Yine dövüşleri cizmemis Bege arkasını döndüğünde yakalandiklarini görmüş sonrada biz burada nasıl düştü neden düştü diye kafa yoralim zaten millet Younko gücü görmek istiyor onuda tam vermiyor malesef

BM düşer diye bekleyenler bile varmış, bunu da görmüş olduk.

BM, Luffy'yi sakız niyetine çiğner, belki baloncuk bile çıkartır.

Güzel sağlam bir bölüm geliyor.
Luffy bu haliyle sadece BM nin saldırılarını bloklayabilir.Yenilmesi normal birşey G4 ile yonko yenmesi zaten hayal olur g4 ile 11 saatte kırakeri yenmiş luffy bi tarafını yırtsa katakuriyi 25 saatte anca yener oda luffy %40 katakuri %60şansı var .
Eğer uyanış veya g5 açmazsa ki bence acıcak bombanın etkisiyle kale yerle bir olur.Tam anlamıyla kaçmak için girilen bir savaşta luffy yonkou ya rakip olabilecek gücünü ortaya koyar kaidoda bunu daha açık görürüz simdilik oda bu gücü bize tadımlık olarak verir

Güç seviyelerinde bi dengesizlik var kim ne derse desin.
G4 Luffy Doffy'e şehir turu attıyordu.
Ne arkadaş bu Yonkou tek dokunuşta tek mi atacak Doffy'e.

Bak şimdi olacaklardan bir tanesi yenilmez diye göstercekler Luffy yenincede saçmaladı Oda,sıçtı Oda diye söylenecekler :D

Güç seviyelerinde bi dengesizlik var kim ne derse desin.
G4 Luffy Doffy'e şehir turu attıyordu.
Ne arkadaş bu Yonkou tek dokunuşta tek mi atacak Doffy'e.
Dengesizlik konusuna kısmen katılıyorum ancak Doflamingo'yu bu kadar yücelten, onu inanılmaz güçlü bir karakter olarak gören sizlersiniz bence.

Doflamingo = Crocodile'dir benim için. Dof'un yeteneğinin "su" gibi bir antisi olmadığı için çok zordu. Düşünün ki Crocodile'in gücü "su" tarafından iptal edilemese, Luffy yenebilir miydi? Hayır.

Hadi onu bunu geçtim, Doflamingo bugün Katakuri'den de tek yemeye müsait bir karakter bana göre.

Kaido'nun ismini duyunca gözlüğü g.tüne kaçıyordu beyfendinin :)

Haaarika bir bölüm geliyor. Gerçi bizimkilerin tamamının bu kadar kısa sürede yenilmesi pek hoşuna gitmese de müthiş bölüm olacak .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık