Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekoms'un sözü yavaş yavaş anlaşılıyor. BM küçümsendi. Tamate box da önceki gibi hap olsa kadının meyvesinden dolayı yaşamı da kısalmayacaktı. Gücü ve dayanıklılığı hayal edemiyorum. Peşinden koştukları kadar önemli bir hazine gerçekten.

Luffy gil burdan kaçıp wanoya geçseler orda zorolarla buluşsa ve 1 2 aylık orda kendileri geliştirseler bi time skip atsa oda hiç fena olmaz.

Efsane bölüm geliyor.

Luffy'nin nasıl etkisiz hale geldiği kesin olmamasına rağmen, görünürdeki gibi BM ile g4 formunda dövüşerek yenildiyse beklediğim gibi olmuş. Bu kadar kısa bir sürede etkisiz hale gelmesi de öyle g4'ün süresinin bittiğinden değil, direk g4'ün ciddi yetersizliğinden dolayıdır. Oda, saniyeleri çiziyor şu an çünkü. Büyük ihtimal bir iki veya bir kaç hareketten sonra etkisiz hale gelmiştir Luffy. Yahu kadın yumruk tokuşturmada bile sadece avuç içini sertleştirmiş, mesaj gayet açık. Arada çok büyük fark var. Dedik dedik dinletemedik. Luffy'e yeni teknik ve bana göre meyve uyanışı da lazım, yonkoularla kapışabilmesi için.
Yonkoular bilmem kac yillik meyve kullanicisidirlar muhtemelen Kaido'da Big Mom gibi. Bu ikisinin uyanisi vardir. Bu da demek oluyor ki uyanis bir fark yaratmaz -Eger uyanislari yoksa ki sanmiyorum ama evet bir fark yaratabilir-. Yine alamaz. Tek basina Yonkou alamayacak Luffy bize verilen mesaj bu. Bu durum benim cok hosuma gidiyor acikcasi.

Hala yok Dof'a ada turu attiran yumruk mu dersin yok amiral seviyesi teknik mi dersin havada ucusuyor. Dof bir Cracker bile degil. Luffy onu bile tek basina yenemedi. Hikayenin sonunda Luffy KK olacak diye dusunup ona gore yorumlar yapiliyor. Bence olmama ihtimali de var. Gelecegi bir kenara birakirsak, BM paspas etmis spoilerdan o anlasiliyor. Normal de, koskoca Yonkou, Luffy'nin daha hakisi Hody isirigina dayanamiyor hadi o dovusten sonra guclendi de ne kadar? BM-Luffy dovusu Luffy-Moriah dovusu gibi bir seydir -Bana gore Luffy cok zorlanmadan yendi Moriah'yi-.
8 metre soylentileri vardi Luffy icin. Rayleigh yeni kullanisli bir seyler de ogretmistir. G5'de varsa su an Yonkou Sag kolunu zorlar Luffy. Olasi time skip de gidip uyanis ogrenir. Tek basina sag kol alacak seviyeye gelir bu arada Jinbei-Sanji-Zoro kendilerini iyice gelistirirler tayfanin geri kalani da haki ogrenir tamamdir Yonkou ile ittifaklarla kapisirlar. Yine tek basina alamaz.

Bu arada BM infaz edecegim derken acaba yiyecek miydi :D

Son düzenleme:

BlackisBack

Bb gelip de poneglif kopyalarını çalsa adrenalin başlar herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık