Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsane bölüm geliyor.

Luffy'nin nasıl etkisiz hale geldiği kesin olmamasına rağmen, görünürdeki gibi BM ile g4 formunda dövüşerek yenildiyse beklediğim gibi olmuş. Bu kadar kısa bir sürede etkisiz hale gelmesi de öyle g4'ün süresinin bittiğinden değil, direk g4'ün ciddi yetersizliğinden dolayıdır. Oda, saniyeleri çiziyor şu an çünkü. Büyük ihtimal bir iki veya bir kaç hareketten sonra etkisiz hale gelmiştir Luffy. Yahu kadın yumruk tokuşturmada bile sadece avuç içini sertleştirmiş, mesaj gayet açık. Arada çok büyük fark var. Dedik dedik dinletemedik. Luffy'e yeni teknik ve bana göre meyve uyanışı da lazım, yonkoularla kapışabilmesi için.
https://media.giphy.com/media/l3UcnvOC5Oew9rxy8/giphy.gif

Efsane bölüm geliyor.

Luffy'nin nasıl etkisiz hale geldiği kesin olmamasına rağmen, görünürdeki gibi BM ile g4 formunda dövüşerek yenildiyse beklediğim gibi olmuş. Bu kadar kısa bir sürede etkisiz hale gelmesi de öyle g4'ün süresinin bittiğinden değil, direk g4'ün ciddi yetersizliğinden dolayıdır. Oda, saniyeleri çiziyor şu an çünkü. Büyük ihtimal bir iki veya bir kaç hareketten sonra etkisiz hale gelmiştir Luffy. Yahu kadın yumruk tokuşturmada bile sadece avuç içini sertleştirmiş, mesaj gayet açık. Arada çok büyük fark var. Dedik dedik dinletemedik. Luffy'e yeni teknik ve bana göre meyve uyanışı da lazım, yonkoularla kapışabilmesi için.
Yalnız öyle uçuk bir güç artışı olmuyor. Siz bu konuyu çok abartıyorsunuz. g4 bugün Big Mom'a çizik bile atamayacak bir seviyedeyse nasıl bir teknik olursa olsun fazlasını yapması çok saçma olur.

Efsane bölüm geliyor.

G4 bir yonkouya hiç yetmiyorsa Doflamingo Judgedan daha çöptür demektir. Dof a ada turu attıran teknik nasıl kadına hiç zarar veremez? Mantıksız oluyor.

Bölüm çıkmadan çok coşmamak lazım.

Luffy'nin tek başına BM'ye gücü yetecek olsaydı bu kadar insanın Kaido için toplanması mantıksız olurdu. Luffy, Law, Kid, Hawkins, Apoo, Marco... ilk aklıma gelenler. Bunlar Kaido'nun adamları için mi toplanacak yoksa bizzat Kaido için mi? Bence Kaido için. O yüzden Luffy'nin BM'ye güç yetirememesi normal. Kaldı ki Luffy'nin şuan BM ile savaşmaya niyeti yok. Zaman kazanmaya çalışıyor. Kendi de söyledi zaten. Mantıken düşününce hayatı tehlikede olduğu için her şeyini ortaya koyması lazım ama Hordy dövüşünden sonra kan kaybından gidecekti neredeyse ama g4 açmamıştı o dövüşte. Doff'ta bile sonunda açtı.

Yalnız, g4'ü abartanlar da var. Yok süresini uzatırsa amiral alır, yonkou yamultur falan. Onlar açısından iyi oldu.

G4 bir yonkouya hiç yetmiyorsa Doflamingo Judgedan daha çöptür demektir. Dof a ada turu attıran teknik nasıl kadına hiç zarar veremez? Mantıksız oluyor.
Dof yaralıydı dediğimizde üzerimize geliyordunuz :bilmem: Adamın yaraları baya etkilemiş, her darbe aldığında, darbeyi alacağı yeri kokalamasına rağmen kaçamaması belki de yaralarına bağldır ?

@F.M. Dostoyevski hody ile suyun içinde dövüşürken g4 açamazdı zaten yoksa yanlış mı hatırlıyorum ?

Yumruk mu tokuşturmuşlar? Ben bedenine çaktı sanmıştım nedense. Ee o halde bir gariplik yok ki.

Mom, daha serttir. Muhtemelen b.hakisi de daha iyidir. Mesele karnına gömçürdüğünde ne olur? Yumruk yumruğa çarpışmada elinin kırılmasını falan mı bekliyorsunuz? Sanji, Vergo ile tekme ile çarpışıyordu ama boş bulduğunda duvara çiviliyordu. Ha her şeye rağmen hep söylüyorum, geridönüşte gösterilen KG işlemeyen canavar Mom için gösterilmiş olabilir. Buna dahi şaşırmam. Sadece, yumruk çarpışmasını yanlış yorumlamamak lazım diyorum.

Mom'ın yendiği ise zaten belirsiz.

Yalnız öyle uçuk bir güç artışı olmuyor. Siz bu konuyu çok abartıyorsunuz. g4 bugün Big Mom'a çizik bile atamayacak bir seviyedeyse nasıl bir teknik olursa olsun fazlasını yapması çok saçma olur.
Bana göre g4 Mom'a en fazla çizik verebilir. Ki böyle bir şey söz konusu olsa bile yıllardır Mom'ın darbe aldığı tek şeyin diz kanaması olduğunu hesaba katarsak, bir başarı demektir. Serideki güç dengesini gözeterek g4'ün Mom'a ciddi bi hasar veremeyeceğine inanıyorum. Doflamingo diyorsunuz da, bu kadın yonkou arkadaş. Hani direk zirve isim. Kaido'nun Doflamingo'ya çok güçsüzsün diye ağlamasını göz önünde bulundurun. Bu kadın ile Kaido arasında öyle dehşet bi fark falan yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık