Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olmeyi goze aliyor yani sozunu tutmak icin? Gerizekali da bu kadar da degildir bence ya da bu kadar da mi Luffy olunca dusundurttu :D

Fanligi bir kenara birakarak bakmanizi istiyorum. Tamam Luffy guclu, D., 2 yil Rayleigh'ten egitim aldi. Ama karsisinda Yonkou var. 60 kusur yil meyveye, daha kucukken efsanevi bir sertlige sahip olan, Korsanlar Kralinin dovusmek yerine Kitabeyi calip gitmeyi tercih ettigi -Shanks Roger'in kacmamasindan yakinmisti ama sebebini bize Garp soyledi: dovustukleri arkadaslarinin pesinden gelebilecegi icin kacmak yerine her seferinde hayatini riske atiyordu ama BM'ye karsi gizlice calip gitmeyi mantikli bulmus-. Bakiyoruz Luffy Cracker'i onca yardimla yeniyor. Doflamingo Kaido denince altina isiyordu. Kim dedi ki Doflamingo'nun Yonkou seviyesine yakin oldugunu? Kaldi ki Dof'u bile yardimla yendi Luffy. BM Dof'u yendigini duyunca garanti olsun diye Cracker'i gonderiyor bu ne demek; Dof bir Yonkou komutani seviyesinde bile degil. Oda sacmalamiyor aksine nihayet mantikli seyler yapmaya basladi. Sonunda bir karakter tam anlamiyla bize gosterdigi gibi cikiyor, sisirme yok belki aksine az bile soylenmis. Luffy yeni bir egitim alsa bile tek basina Yonkou alamaz. Zaten kendinin baslardaydi galiba bir sozu var: "Elbette arkadaslarimin yardimina ihtiyacim olacak" tarzi -Tam hatirlayamadim eve gecince manga SS'lerimden bakip editleyecegim-. Seriyi zevkli yapan da bu -Naruto'yu sacma PU'lardan sonra birakmistim. Sirf onca yil takip ettigim icin bittigini duyunca kaldigim yerden okumustum-.Luffy belki de KK olamayacak ben emin degilim. Oda sasirtabilir.

Bu arada Ichiji'nin Kata'ya bir sekilde engel oldugu soylenmis merak ettim o sahneyi. Ichiji bekledigim gibi guclu gorunuyor simdilik.
Bazı şeyleri farklı düşünüyoruz. Ayrıca ben her zaman zaten şimdiki gösterdiği kadarının yeterli olmayacağını da savundum. Dof konusunun bununla alakası yok. O konuyu tartışmayalım bence. Bakış açımız çok farklı.

Bu arada senin dediğin yardım olayını ben sana söyleyeyim. Arlong Park'ta söylüyor onu. Evet rota bilmem kılıç kullanamam yemek yapamam hatta yalan bile konuşamam diyordu. O yüzden arkadaşlara ihtiyaç duyarım. Bunun üzerine Arlong o zaman ne işe yararsın diyordu. Senin kıçına tekmeyi basarım diyordu.:D Luffy'nin görevi bu tayfada. Sen olayı karıştırmışsın.

Luffy 2 yılı denizde geçirse daha mı çok güçlenirdi diye düşünmekten insan kendini alamıyor. Sonuçta tayfayı toplamaya başladığı andan itibaren baz alırsak, amiralin tayfayı yenmesine kadar ne kadar süre geçti ki...
Hocam antreman temposu ile mac temposu çok farklı.Usopp bile 2 yılda öğrenemediği gözlem hakisini Dresrossada açtı

KK olacam dedikten sonra yumruk tokuşturup iki dakikada paket olmak her arc illa paket olmak, saçma sapan şeyler bunlar. Her seferinde hiç olmadık yerden şansın gelmesi. Çocuğun değerini düşürüyor böyle şeyler başka bişey değil.

Haklısın Hakan sama ama biz teke tek alır demedik. Gene şans olacaktı ama bu sefer alması için işleyecekti kaçmaları için değil ki bu kadar kaçma şansı yerine Mom'un avantajsız durumlarında hasarlar alması daha mantıklı olurdu.

Neyse yarın bakıp görelim ama Luffy bu arc kendine ait olan paket olma rekorunu egale ediyor :artiz:
Mom'a paket olduysa haklısın ama başka etkenler olabilir. Aynen, yarın anlayacağız.

Bu adam iki sene önce Kizaru'dan tek yemedi. Aynı adam adada kendisinden güçlü 500 canavar ile savaştı ve oranın kralı oldu. Neredeyse öleceğinden söz ediyordu. Kolay paket olacak birisi değil. Önceki yorumlarında da söyledim, Dof, g4 karşısında ezilmedi mi? Ama iki dakikada mı paket oldu?

Makul durmuyor. Bekleyip görelim.

Yanıldıysak da ona göre yorumlarız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık