Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870: Elveda

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca Ana'nın Prometheus'u suratından çekerek fırlatması çok hoşuma gidiyor. Aynısını daha önce Şeker Şehir'i yıkarken ve uyurken yapmıştı. Hatta uyuduğu kısımdaki epey bir komikti. Uykulu uykulu zorla atmaya çalışıyordu.

Yalnız reijuya bm saldıracakken luffynin adeta bir prens gibi güzel prensesimiz için kendini feda etmesi bir genç kızın kalbini daha çaldı :D

O değilde Luffy ve Sanji birlikte Mom'ı indirseler çok efsane olmaz mı. Herkes mutlu mesut ayrılır adadan. :D

Prometheus'un ateşi de mera mera gibi yakmayan cins mi? Yoksa 'kutsal ateş' sadece saldırı adı mı?

Zoro'suz olmaz. :a:
Bigmom'da maşallah ne vuruyor öyle. :D Sanji'nin atarı güzeldi, haketmişti Judge. Kardeşlerde aptalca hala yok zayıf olan vs diyor, lan Reiju var orda, neyseki Luffyle Sanji yetişti. :D

Mera mera niye yakmıyan cins ateş ki? Saldırı adıdır bence.
Ateşin gerçek gücü mera mera da asla yansıtılmadı Op evreninde. İtiş gücü olarak ateş kullanmak nere Ryûjin Jakka nere. Vurduğu adamda yanık izi bile bırakmayan gücü kısılmış bir meyve. Onun dışında Luffy ateş tabanlı bir saldırıyı mi engelledi yoksa sadece Prometheus'u mu durdurdu o yüzden sordum.

Yalnız Sanji'nin vücudu dandik Caesar olayı sonrası hırpalanıyorsa bu da güzel bir durum değil Sanji için. Sanji'den beklentim sonrası için çok sağlam bir bedene sahip olması. Yonkou kadar değil tabii ama Zoro ile kıyaslandığında bu yönden iyi olması lazım mesela. Artık insanlara Luffy ile dövüşse yenilse bile bayağı zorlar dedirtmesi lazım. Amiral indirecekse bunlar Luffy'nin G4 hâli falan dinlememesi lazım.
bana göre de sanjinin savunma anlamında daha çok hız ve gözlem hakisin de ilerleyerek vurulamaz dokunulamaz biraz abartı olmuş olabilir darbe yememeye yönelik savunmasının gelişeceğini düşünüyorum. tabi vücut direnci de önemlidir ama bi zoro kadar direnç beklememek gerek gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık