Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870: Elveda

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar sahne oldu Tamago yu gozukmemesinin bir nedeni varmi merak ediyorum doğrusu..

Birde BM nin bugünlerine gelmesine sebep olan streusen gibi bir adamın bu kadar kisa gözükmesine.... :/

Yetiş Dragon yetiş oğlunun ömrünü çalıyorlar.:D

Tam onluk ortam aslında bir önce ki ortaya çıkmasıyla aynı ortam, kaçmaya çalışıyorlar ama enselerinde ki malum. Es rüzgar es, kaderin fırtınasını oluştur... :D

Ulan o değil de koskoca düşmanın dengesini alakasız bir adadan alakasız bir kutu bozacak ya ben daha ne diyeyim? Şaka gibi. :/ Adam tee yıllar öncesinden bu kutuyu bizimkilerin işine yarasın diye tasarlamış. :(

Hocam simdi ezik demiyorum ama shanks 28 29 yaşında deniz kralına kol kaptırdı,bigmom 5 yaşında efsane elbaf devinin kılıcını kırıp öldürdü.Ne olduda bu ikisi su anda birbirlerine denkler(shanks tek kollu iken).
Shanks maksimumuna Big Momdan geç ulaşmıştır.İkisininde potansiyeli aynıdır fakat Big Mom daha çabuk ulaşmıştır bu potansiyele.Big Mom doğuştan yetenektir Shanks ise emektir.
Şöyle düşün mesela futbolculardan örneklendirerek yapacağım bu dediğimi.
Big Mom alt yapıdan yetişen kalite bir futbolcu.Shevcehnko gibi düşün gençken iyi sonradan maximumuna ulaşıyor. Shanks ise İbrahimoviç gibi yıllandıkça daha kendine daha fazla şey katıyor. Gençken Sheva daha iyidir fakat ikisi maximumlarında denktir.
Güzel örnek olmadı fazla ama idare et :D

Shanks maksimumuna Big Momdan geç ulaşmıştır.İkisininde potansiyeli aynıdır fakat Big Mom daha çabuk ulaşmıştır bu potansiyele.Big Mom doğuştan yetenektir Shanks ise emektir.
Şöyle düşün mesela futbolculardan örneklendirerek yapacağım bu dediğimi.
Big Mom alt yapıdan yetişen kalite bir futbolcu.Shevcehnko gibi düşün gençken iyi sonradan maximumuna ulaşıyor. Shanks ise İbrahimoviç gibi yıllandıkça daha kendine daha fazla şey katıyor. Gençken Sheva daha iyidir fakat ikisi maximumlarında denktir.
Güzel örnek olmadı fazla ama idare et :D

yok bilader çok güzel örnek olmuş ağzına sağlık :D

germa 66 ordusu burda nasıl olaylara dahil olacak acaba. Bence Oda sadece bir sahnede göstermek için yapmamıştır. Öte yandan gene kaçamayacaklar çünkü germa gemisiyle beraber oldukça korunaklı bir yere girmiş olmalı adada, sonuçta mamanın onur konuğu olmak önemli bişey.
Bencede bu arc böyle ortada bitecek gibi. Zaten daha önceden de söylemiştim belki diğer arclarda haberlerini alırız diye ama gene acayip oluyo çünkü bizim tayfanın kaptanı tek başına yonkouyu yenemeyecek düzeydeyken, sağ kolu başka bir canavarı yenmek mecburiyetinde kalacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık