Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870: Elveda

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden

Nasıl yani Musti? Usopp'ta olsa idi bu meyve, tek yemeyecek miydi bu formda? Bal gibi de yiyecekti. Dayanıklılıkla alakalı bir mevzuu var ortada. Bege, bu açıdan takdir edilmeli ama her şeyi Bege'ye bağlamak olmaz. Netice itibariyle Mom ile aralarında uçuk fark var. Ama sonuç? Üç vuruş ve Bege'nin bilinci hala açık. Tek atabilmesi için illa Usopp ayarı adamlar mı lazım? Nasıl amiral üstü güç o zaman bu Musti? Ben Mom'dan tek atmasını beklemedim, üç vuruşta bayıltamamasına da şaşırmadım, çünkü kadında amiral üstü güç olduğunu düşünmüyordum. Ama amiral üstü diyenler durumu açıklayamadı. Ama o kale, bir açıklama değil. Dediğim gibi Usopp olsa işi bitmişti zira.

Daha önce de söyledim ateş yahut elektrik katkısı olsa idi belki bu üçüncü vuruşta bayıltırdı. Ama amiral üstü olduğu kesin olan WB, eğer üçüncü vuruşu yapabilse Akainu'yu bayıltabilirdi. Arada çok fark var gibi duruyor. Hani yakındı bunlar WB'ye? Görüyoruz işte, "WB bile" demesinin bir sebebi varmış.

WB'nin savunması da daha iyi. Havaya vur, blokla. Dayanıklılığını söylemeye gerek yok zaten. Hakisi de tahminim daha iyidir. Hiç de yakın gibi durmuyorlar.

Neyse, inşallah ortada bırakmaz da herkes iyicene görür gücünü. Sürpriz yapıp amiral üstü çıkarsa gelip yanıldığımı söyleyeceğim. Ama inşallah öyle değilse de amiral üstü diyenler öyle olmadığını söyleyebilirler.

Bence ada tamamen yıkılacak sonra Luffy'ler kaçacak,BM çılgına dönecek ve ada ada Luffy arıyacak sonra Kaido ile savaştıklarını ögrenecek oraya gidecek ortalık orda karışacak.Luffy filoları,Kaido,BM,Denizciler falan derken şu gelecekte büyük etki olacak olan olay patlak verecek.Fitilide bizimkiler olacak :)

Gelecek sayının editör notu:

爆発...!! みんなは大丈夫なのか? 生きてる?
Patlama...!! Herkes iyi mi? Hayatta mısınız?

Demek ki Tamatebako patlıyor. Gelecek bölüm kaçıyorlar buradan anladığım kadarıyla. BM'de Fishman'i dağıtacak. 22 Temmuz'muydu neydi beklenen şey Reverie ile ilgili olabilir.

Bölüme gelirsek, İchiji gerçekten güçlü belli ki. Gördüğüm kadarıyla dışarı çıktıkları anda ateş açılıyor ve kendini öne atıp durduruyor. Muhtemelen mermiler falan BH ile kaplıdır. Adam da çizik bile yok. Reiju BM'nin saldırısını blokluyor. Ichiji ve Reiju Germa'da farklı seviyedeki insanlar. Reiju'nun tayfaya katılmasını çok isterdim.

O bariz fark nerede?
Luffy, onun yaptığı neyi yapamaz? Mesela üç tane g4 yumruğu çaksa Bege malak gibi kalmaz mı? Bence kalır. Bu Luffy 860 m'lik adamı tek darbede perte çıkaran adam. Bunu Mom yapsa göklere çıkarılırdı.

Hız= G4 Luffy açık ara önde.

Dayanıklılık= Belirsiz.

Sertlik= Net, Mom.

Dövüş becerisi= Şu an benim gördüğüm Luffy daha kabiliyetli.

Ee sorun ne? Sorun g4 sınırlı, Mom ise sınırsız. Luffy'nin Mom'ı yenebilmek için iki saat g4'e ihtiyacı var ise g4'ü iki saate çıkarmadığı sürece yenilir. Lakin haki gelişen bir şey ve ani patlamalar da olabiliyor. Luffy g4'ü uzatabilir yani. Bu olasılık dışı bir şey olsa idi sana katılabilirdim. Yahut g5 ihtimali olasılık dışı olsa falan. Ama var. Niye bunları hiçe sayalım ki?
Yalnız saydığın faktörler sertlik karşısında bir işe yaramıyorlar. Dayanıklılıkta da BM öndedir bence Yonkou'dan bahsediyoruz. Sertliğini geçemedikten sonra Luffy ancak savunma yapar.

Neymiş Luffy g3 ile vuramazmış Big Mom'a.:D Sanji diable ile vuruyor. Bacağı eline mi geldi? :D
Oda belki de Sanji'nin Diable Jambe Luffy'nin G3'ü ile aynı güçte demeye çalışmış burada. İnsan dediğini bekliyor açıkçası Sanji bu kadar yerildikten sonra. Vergonun tekmesiyle giden bir ayak vardı. Hâlâ tam anlamıyla bir şey yaptığı yok ama en azından görmek istenilen Sanji'ye daha yakın. Karakterlerin güçlerini göstermek için harcanan Sanji'den kat kat daha iyidir bu hâli.

Demek ki Tamatebako patlıyor. Gelecek bölüm kaçıyorlar buradan anladığım kadarıyla. BM'de Fishman'i dağıtacak. 22 Temmuz'muydu neydi beklenen şey Reverie ile ilgili olabilir.

Bölüme gelirsek, İchiji gerçekten güçlü belli ki. Gördüğüm kadarıyla dışarı çıktıkları anda ateş açılıyor ve kendini öne atıp durduruyor. Muhtemelen mermiler falan BH ile kaplıdır. Adam da çizik bile yok. Reiju BM'nin saldırısını blokluyor. Ichiji ve Reiju Germa'da farklı seviyedeki insanlar. Reiju'nun tayfaya katılmasını çok isterdim.

Yalnız saydığın faktörler sertlik karşısında bir işe yaramıyorlar. Dayanıklılıkta da BM öndedir bence Yonkou'dan bahsediyoruz. Sertliğini geçemedikten sonra Luffy ancak savunma yapar.

Oda belki de Sanji'nin Diable Jambe Luffy'nin G3'ü ile aynı güçte demeye çalışmış burada. İnsan dediğini bekliyor açıkçası Sanji bu kadar yerildikten sonra. Vergonun tekmesiyle giden bir ayak vardı. Hâlâ tam anlamıyla bir şey yaptığı yok ama en azından görmek istenilen Sanji'ye daha yakın. Karakterlerin güçlerini göstermek için harcanan Sanji'den kat kat daha iyidir bu hâli.
Onu demeye çalışmıyordur. Bir Yonkou'nun saldırısına karşı tepki verebiliyorlar işte. Arkadaşlar tek yemelerini bekledikleri için garip geliyor. Ama ben hiç şaşırmadım bu sahneye. Hatta çok daha fazlasını bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık