Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma sadece iki tane geliyor. Beyazsakal'ın John Giant'a vurduğu yumruğun yarısı boşa gitmişti ve amiraller haki bariyeriyle durdurmuştu.

Bir de tabi Jaya'da Luffy'nin Bellamyi tek yumrukta indirmesi var.
Luffy'nin H. Haki ile 50.000 kişiye tek atması niye sayılmıyor? :(

Luffy'nin H. Haki ile 50.000 kişiye tek atması niye sayılmıyor? :(
Yani belki sayılır da sonuçta görece güçlü karakterlerin veya birbirlerinden tamamen kopuk olmayan karakterlerin tek atmasından veya tek yemesinden bahsediyoruz.
Hem h. hakiyle bayılan kişi kısa süre sonra ayılıp dövüşmeye devam edebiliyor. Kalıcı yaralanma falan yok sonuçta.

@DenizinŞövalyesi Ahaha tek atmaya özel bir ilgim yok da. Zaten yaralı, yorgun olan birine bitirici darbeyi vurmak tek atmak değil demek istedim. Aklıma senin de saydıkların gibi başka örnekler de geldi.
Benim eleştirmek istediğim şu mesajdı.
WB Akainu'ya ARKADAN vurup tek atamıyor, ardından bir tane de karın boşluğuna çakıyor:
Gene de bi' şey yapamıyor, sorsan burada WB Akainu'ya tek attı, WB Akainu'yu yendi.
Tek atılmış Akainu 2 dakika sonra sapasağlam sahalara dönüyor, herkesle kapışmaya başlıyor:
Luffy burada Doflamingo'ya tek mi attı?:
Öyle bir tane arkadan bir tane yandan da vurmadı Luffy, kafasına haşırt diye gömdü. Aynı senaryo, uzun mesafe katettirdi.
Şimdi deniyor ki Yonkolar, Amiraller Cracker'e Katakuri'ye tek atıyor, yavaş atsınlar. Bu seviyelerdeki adamlar öyle 2 dakikada düşecek adamlar değiller. Cracker dediğimiz adam hayvan gibi güçlü bir adam.

Cp0Lucci

Aklıma sadece iki tane geliyor. Beyazsakal'ın John Giant'a vurduğu yumruğun yarısı boşa gitmişti ve amiraller haki bariyeriyle durdurmuştu.

Bir de tabi Jaya'da Luffy'nin Bellamyi tek yumrukta indirmesi var.
Seride bir sürü tek var dostum, şimdi aratma bana

Water sevendeki marangozlardan birisi 36 milyonluk Mikazuki'ye tek atmıştı. Zira Kalifa'da, Lulu'ya tek atmıştı. Ve zaten belirtilmişti mangada '' Tek vuruş '' diye. Bunun gibi daha çok vardır, araştırsak bulunur.

Dressrosadaki turnuva dövüşlerinin çoğunluğu tek vuruşla geçti zaten o apayrı bir olay.

Yine Bellamy, Abdullah ve Jeet'e tek atmıştı. Jaya'da 36 milyon ödüllü Shoujou'ya tek atmıştı Bellamy.

Blueno, Tilestone'ye tek atmıştı.

Edit : One Piece serisi genel olarak '' Tekler '' ve kısa dövüşlerle dolu bir seri, şöyle adam gibi bir dövüş diyeceğimiz elimizde tek Luffy'nin dövüşleri var, başka göremedik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık