Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu saçmalıyorsun, ne demek Kaido tek başına yonkou tayfasını devirir? Ne Kaido'nun ne Beyazsakal'ın şansı var koskoca yonkou oluşumu söz konusuysa. Öyle teke tek sırayla karşılaşma mı bekliyorsun yonkou adasında? Kaido ölümsüz bile olsa bu demek değil ki kazanacak, etkisiz hale getirilmesi yeterli. Bu adam sonuçta denizcilere de yakalanmış kaç defa.
Sevgili Shakky, ben de senin söylediğinin aksini söylemedim, orada diyorum ki "Tek başına gelen Kaido için net konuşmak olmaz." yani tek başına Linlin'e saldıran bir Kaido hakkında yorum yapmıyorum ama söylediğin gibi böyle bir durumda muhtemelen Kaido kaybeder.

Diğer taraftan tüm gücüyle, bütün asker, silah ve komutanlarıyla saldıran Kaido'nun şansı olduğunu düşünüyorum :) O kadar da imkansız değil benim gözümde.

Sevgili Shakky, ben de senin söylediğinin aksini söylemedim, orada diyorum ki "Tek başına gelen Kaido için net konuşmak olmaz." yani tek başına Linlin'e saldıran bir Kaido hakkında yorum yapmıyorum ama söylediğin gibi böyle bir durumda muhtemelen Kaido kaybeder.

Diğer taraftan tüm gücüyle, bütün asker, silah ve komutanlarıyla saldıran Kaido'nun şansı olduğunu düşünüyorum :) O kadar da imkansız değil benim gözümde.
Ben yanlış anlamışım o zaman kusura bakma. Tası tarağı toplayıp gelmiş Kaido'nun tabii ki şansı olur. Ama Tek başına gelen Kaido da cevap net benim için, öyle de olmalı.

Benim ayar olduğum konuşan sürekli net konuşuyor. Bazı arkadaşlar hatalarından ders almıyor. Cracker kesinlikle yenilmez deniliyordu. Bobbin en güçlü adamdır deniliyordu. Eee görüyorsun yanılabildiğini hala daha neyi kesin savunuyon. Sonra da Oda saçmalıyor oluyor.:S
O konuda haklısın. Ne olacağı nasıl olacağın kendi beklentine göre kesin bir şekilde söylenemez aksi halde lafını yutman uzun sürmez.Bu duruma düsüp de hala bahane üretenlerle de tartışmaya uğraşma bence :sapkali:

Benim ayar olduğum konuşan sürekli net konuşuyor. Bazı arkadaşlar hatalarından ders almıyor. Cracker kesinlikle yenilmez deniliyordu. Bobbin en güçlü adamdır deniliyordu. Eee görüyorsun yanılabildiğini hala daha neyi kesin savunuyon. Sonra da Oda saçmalıyor oluyor.:S
Bobbin Akainu'dan daha güçlüydü. Forum çok zor zamanlar atlattı :D

Bobbin hakkında net bi fikrim yoktu ve yorum da yapmamıştım ama benim bile beklentim bu kadar zayıf olacağı yönünde değildi. Hatta bi ara Jack vs Bobbin muhabbetleri vardı... o zamanlar, bungünün Katakuri vs Jack'inden daha ilgi çekici bir karşılaşma idi benim için :D
Katakuri'nin bile Akainu'dan güçlü olmadığını düşünüyorum :D Ben en fazla 5. komutan olur demiştim Bobbin için. Onlardan güçlü olsa komutan olurdu zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık