Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy seviyesinde birisi için Kaido'ya giden yolda Bigmom basamak olamaz İso. Ne Luffy o kadar seviye atlayabilir ne de Bigmom-Kaido arasında o kadar fark var. Weevil olabilir ama bak.
Musti, kadın bariz olmayan farktan dolayı mı "WB bile" diyor? Artık serinin WB'si de Kaido. Kaido bariz şekilde güçlü çıkacak.

Kuzuri

Senin gibi Sanji fanına yakışmadı. Bu tayfanın belkemiği Sanji ve Zoro'dur. Balık geldi diye bunları arka plana atmaz, sanılanın aksine Jinbe bunların arkasında. BAA'yı hatırlarsan Wadatsumi'ye karşı son vuruşu Jinbe'ye değil Sanji'ye yaptırıyor. Bunlar sembolik şeyler. Ha illa Jinbe güçlü diyorsan da Smoothie ikinci, Daifuku en iyi ihtimal beşinci adam, bu kadar mı fark var? Sen bana güven, Sanji uçacak.

En başta, yonkoyu göstermeyeceği bir savaşı çizmez. Zira asıl şovu baş kötü yapıyor. Sonra, Katakuri; Luffy'nin normal haline dahi öyle ciddi hasar veremedi ki normal haliyle g4 hali arasında dağlar taşlar var. Katakuri savaşında, Katakuri, Dof gibi anormal derece dayanıklıysa anca öyle sıkıntı çıkar. Cracker gibi darbe yemeden uzun süre tutabilecek bir meyvesi yok çünkü. Tabii gördüğümüz saldırıları her şeyi değildir Katakuri'nin ama gene de g4'e ciddi hasarlar verip, g4 Luffy'i döve döve indirebileceğini hiç sanmıyorum. Onu yenmesi zaten beklenilecek bir şey. Luffy'e Kaido yolunda bir şey katmaz. Bu hikayede ciddi atlama yapması şart.

Düşün, Kaido'ya kim hasar verebilir Luffy'den başka? Kaido, muhtemelen BM'den de sert çıkacak. Marco, gelse bile yanında Vista ile Akainu'ya anca ah dedirtebiliyor, Kaido'ya ne yapacak? Kid, Apoo ve Hawkins görünen çizik atamamışlar. Bunların ittifak olması, Kaido dalması, Luffy'e savaşta açık yaratır ve savunma sağlar sadece. Ama gelgelelim g4 sınırlı, Dof'a karşı sürekli açık bulmasına rağmen, sürekli vurmasına rağmen süre yetmedi. Kaido'yu düşün bir de. Savunma desen Luffy hiç darbe almasa dahi g4 süresi bitence kendiliğinden pert olacak zaten. Yani Luffy her halükarda burada müthiş bir atlama yapmalı. Çünkü işin en büyük kısmını gene o yapacak. Bu atlama da Katakuri ile gelecek gibi durmuyor. Mesele sadece Mom meselesi de değil yani aslında. Ha araya bir amiral sıkıstıracaksa bilmem ama sanmıyorum. Bir amirali böyle arada götüreceğini sanmam. Katakuri-Kaido arası da çok boş kalıyor. Ama Katakuri yerine Mom olursa cuk oturur.
Aynen katiliyorum. Luffy katakuriyi yenerse bu pek supriz olmaz. Daha ciddi eşleşmeler olmali ki tayfa bize kaidoya karşi bir umut versin.

Luffy Bigmom'u döverse Kaido işi ciddiye alır aksi halde rakibini hafife alan boss klişesini tekrar yaşarız :artiz:

SZA

Buradaki yorumunda '' Luffy'de vurulabilir hakili bir mermiyle'' diyorsun. Öncesinde Bobbin'in vurulduğunu söyleyip Luffy'i örnek vermen Bobbin'in hakili bir mermiyle vurulduğunu belirtmen amacın. Luffy'nin hakili bir mermiyle anca zarar alacağını biliyoruz zaten, daha anlaşılır yazarsan sevinirim mesajlarını.

Bege ve adamları hakili mermi kullansalar Ceasar'ı tehdit edip '' Kairoseki mermilerimiz var '' yalanını atmazlardı. Ama adamlarda kairoseki mızrak varmış. Hakiyle ilgili bir durum yok, Bege ve adamları Luffy'i kurşunla yaralayamazlar yani, çünkü Bege kendi ağzıyla '' Kairoseki mermilerimiz yok ama kairoseki sopalarımız var '' demişti. Ortada hakiyle ilgili birşeyde görünmedi Bege'lerde bu yüzden durum bu.
Yalnız benim orada belirttiğim durum çok farklı. Alıntı yaptığım mesajı okuduktan sonra neye cevap olarak onu yazdığımı daha iyi anlarsın bence. Begeler Luffy'i öldürebilir demiyorum. Bobbin'in çöp olduğuna, haberi olmadan bir mermiyle vurulmasına bakarak karar veremeyeceğimizi söylüyorum. Buna örnek olarak da "Luffy de hiç beklemediği bir anda hakili bir mermiyle vurularak ölebilir" i veriyorum. Bundan sonra daha anlaşılır yazmaya çalışacağım sağ ol uyarın için.

Musti, kadın bariz olmayan farktan dolayı mı "WB bile" diyor? Artık serinin WB'si de Kaido. Kaido bariz şekilde güçlü çıkacak.
Wb bile diyordu çünkü Wb yorumlara mahal bırakmayacak derecede en güçlü idi, mangaka onaylıydı. Kaido ise kesin olarak en güçlü değil. İnsanlar tarafından en güçlü olarak biliniyormuş. Bu imparatorların denk seviyede oldukları bariz belli. Farklı olan tek birisi vardı, o da babalığın ta kendisi. Geri kalanlar arasında güç sıralaması yapamayız. Kaido yine kazanan taraf olsun ama o Kaido kazanana kadar Bigmom onun bir taraflarından kan alır. Luffy-Lucci dövüşünün bir benzeri olur.

Wb bile diyordu çünkü Wb yorumlara mahal bırakmayacak derecede en güçlü idi, mangaka onaylıydı. Kaido ise kesin olarak en güçlü değil. İnsanlar tarafından en güçlü olarak biliniyormuş. Bu imparatorların denk seviyede oldukları bariz belli. Farklı olan tek birisi vardı, o da babalığın ta kendisi. Geri kalanlar arasında güç sıralaması yapamayız. Kaido yine kazanan taraf olsun ama o Kaido kazanana kadar Bigmom onun bir taraflarından kan alır. Luffy-Lucci dövüşünün bir benzeri olur.
Ancak bu kadar çelişkili konuşulur be :( İçinde ''en'' geçen tanımlamalara hiç güvenmedim ben orası ayrı. Biri dövene kadar kalıyor işte ''en'' ifadeleri. Yonkoular denktir eyw ama öyle müthiş bir denklik beklemiyorum ben. Biri 7 iken diğeri 10 çıkabilir gayet.

Kuzuri

Kaido canavarlar arasinda en güçlüsu olarak tanitilde WB ise dunyanin en guclu adami olarak tanitildi bu ikisi arasinda fark var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık