Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Hasır şapka tayfasını amma ezdiniz yav :/ bana sorarsanız çok sağlam bi kapışma olur. Bi de sanjiye çocukken verilen ilacın etkisi ortaya çıkıp demir bir vücuda sahip olursa tadından yenmez. Ayrıca hasır şapka tayfası (luffy vs doflamingo haricinde) Yeni Dünyada hiç tüm potansiyelini ortaya koymadı. Sadece dressrosa da usopp gözlem hakisini uyandırıp power up aldı. Tahminim şu yönde, bu sefer de Nami power up alacak, BM nin hava kontrolüne karşı koyabilecek ve bu şekilde luffy nin BM ile mücadelesini kolaylaştıracak.

Luffy vs BM - Sanji vs Katakuri sağlam iki dövüş bekliyorum.
Mantikli

Kuzuri

Manga da var mı bilmiyorum. Animede Luffy Coby'ye ben KK olmaya karar verdim bu yolda ölürsem önemli değil diyordu. Adam mecara aşığı işler ilginçleşiyor diye gaza gelen adam. KK'lık yolunda en büyük rakibinin ininde İcraatin tam ortasında kapışma için tüm şartlar var ama kaçacak mı şimdi. Hadi kaçıyoz alacağımı aldım ben bir Kaido'yu indereyeyim sana dönerim mi dicek. Luffy'den güçlü olduğu bariz bu kadının ama o kadarda değil bizim Luffy'nin de belli bir gücü var sonuçta müttefikleri de var. Şu durumda indirmiyorsa yani indirmek için yeltenmiyorsa zaten Luffy değildir başkası olmuştur artık.
Aynen öyle kk yolunda bu kadin inmesi şart. Firsat bu firsat bu kadini başka bir yerden nasil bu hale getirebilsinler ki.

Çok var ya böyle. Animeden ilk aklıma geleni attım. (Brook'un ilk ortaya çıktığı sahne :D) Mangada da vardır muhtemelen aynı sahne.

Baya şok oldu ama. Hiç beklemiyordu böyle bir şeyi. Belki Bigmom'ın h.hakisine bile şaşırmış olabilir vay anası diyerekten.
Senin attığınla bölümdeki ifadeler bir değil. Ki ifadenin verildiği yer, ortam da önemli. Bunlar sadece şaşkınlıkla açıklanacak duygu birikimi değil. İşin içinde Big Mom'ın gücü, bozguna uğramaları, çıkışın kapanması falan bir çok etmen var. Tırsmıyor ama şok yaşıyor. Korku muhakkak hissetti. Ki bu çok normal. Sandığınız gibi Luffy'e yakışmayacak bir durum değil.

Big Mom ef-sa-ne. Flashback çok iyiydi. Özellikle "eye-to-eye" muhabbetine çok güldüm. :D Bana göre Big Mom inmeyecek. İnmezse neler olacak çok merak ediyorum, açık açık hiçbir şekilde affetmeyeceğini belirtmiş.
Bege'nin koşma sahnesi ve verilen tepkiler de çok iyiydi. Bege'nin kalesi ve kaledeki puro detayı da çok güzel.
Bölüm bende heyecan uyandırdı. İkinci defa bir Yonko'nun gücünü görecek olmamız mükemmel... Ayrıca Katakuri, Smoothie ve diğerleri de hazır. Bakalım neler olacak haftaya.

Acaba Big Mom'a atar yapan Jinbei şu an neler düşünüyordur. Bir de Smoothie anca yeni sahneye çıkabildi yazıklar olsun. :( Mükemmel bir bölümdü her zamanki gibi. Bu arc bittiğinde tartışmasız bir şekilde serinin en güzel arcı olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık