Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her yorumun sonuna Jinbei ölsün diye bağlıyorsun. Hem saçma hem komik oluyor( iyi anlamda, güldürüyor). Neden ölmesini isittiyorsun? Ne yaptı bizim köpekbalığı sana?
İtici ya aman zaten ne gerek varsa görende tayfa çok gücsüz sanacak yazıyorlar ya bir de tayfaya güçlü biri gelmesi diye saçmalık yani.. luffy nin jenerasyonlarını düşünsünler kimin tayfasında böyle yetenekler var. Bizim tayfa fazla bile Yonkouların tayfaya bak toplasan 2 3 kişi dişe dokunurdur. Bizim tayfanın hepsinin güçlü olması lazım zaten.. :D
Zaten bende düşeceğini sanmıyorum. Ama öyle bir şey olursa belki küçük bir ihtimal. 3-4 kişi anca alır zaten :D
Artık bitsin bu arc da bir şeyler bir iz bıraksın yani ..

İtici ya aman zaten ne gerek varsa görende tayfa çok gücsüz sanacak yazıyorlar ya bir de tayfaya güçlü biri gelmesi diye saçmalık yani.. luffy nin jenerasyonlarını düşünsünler kimin tayfasında böyle yetenekler var. Bizim tayfa fazla bile Yonkouların tayfaya bak toplasan 2 3 kişi dişe dokunurdur. Bizim tayfanın hepsinin güçlü olması lazım zaten.. :D

Artık bitsin bu arc da bir şeyler bir iz bıraksın yani ..
Biz de istiyoruz ama bitmiyor maalesef. Editörün açıklamasına göre 5-10 bölüm kalmış olması gerekiyor.

Geldi bile. Bu saatten sonra senin muradına ermen için tek bir yol var Bm'nin çıldırıp Jinbei'yi alması. Hem Luffy'e Bm'yi yenmesi için yol açılır. Bakalım ne olacak. Seri sonunda bizim tayfada her ırktan biri olacağını düşündüğümden dolayı Jinbei ölmez diye düşünüyorum. Acaba bizim tayfaya dev gelir mi?o_O

Geldi bile. Bu saatten sonra senin muradına ermen için tek bir yol var Bm'nin çıldırıp Jinbei'yi alması. Hem Luffy'e Bm'yi yenmesi için yol açılır. Bakalım ne olacak. Seri sonunda bizim tayfada her ırktan biri olacağını düşündüğümden dolayı Jinbei ölmez diye düşünüyorum. Acaba bizim tayfaya dev gelir mi?o_O
Bilemiyorum. Bizim tayfa yol geçen hanı zaten gelebilir yani gelse de şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık