Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Totland'i ilk gösterdiği sayı 651, yıllar öncesinden de tasarladığını düşünürsek :D

Toriko için ise kaç yıllık manga bir fikrim yok. Hansel ve Gretel hikayesinden almış demek daha doğru olur.

Totland'i ilk gösterdiği sayı 651, yıllar öncesinden de tasarladığını düşünürsek :D

Toriko için ise kaç yıllık manga bir fikrim yok. Hansel ve Gretel hikayesinden almış demek daha doğru olur.
Masal tadında arc işte. Herseyden ekleyip kendine göre yorumlayıp ana hikayeye dahil etmiş ve bunuda güzel yapmış. Herseye takılmayı bırakında şunun tadını çıkarın şuradan arak buradan arak diyip kafa bulandırma la kadir millet inanıyor sonra. Bilinç altlarına işliyorsun her yerde kullanıp mit oluşturuyorlar. Hep senden sebep. :(

Hayirli olsun diyelim. Toriko gibi 18.sinif bir anime cakmasini OP ile kiyaslayacak bir arkadas bulmussun.
Hiçbir zaman Toriko ile OP kıyaslamadım, zira OP buna layık bir seri değil. Koyulaştırdığım kısım ise manga okumadan salladığını gösteriyor ki tartışma başlamadan bitiyor benim için. :)

Forumda uzun yıllar misafir takıldım şu bölümde aklıma direk sen geldin sayın savcım. :)
@Reiper
Bölüm değil arc Toriko alıntısı direkten.
Bu gerçeği gören tek kişi olmamak güzel bir şey. :)

Daha Toriko piyasada yokken Oda karakterleri ve arc'ları tasarlamıştır zaten. Siz rahat olun.
Bu da fakir avuntusu. :) OPtaki pek çok karakter teknik ve mekan Torikodan araklanmış, bu çok net. Uumen = Trebol
Coconun Zehir Klonu = Doffynin Black Knightı
Bu arc zaten kopyala yapıştır. :)

İşte Bege pert olacak kısmı o oluyor. Teoride kadının işi bitecek ama pratikte öyle olmayacak. Krizden dolayı da en vahşi haliyle saldıracak. Elbette ki ilk saldıracağı Bege olacak. Onu ölümden Luffy kurtaracak. Yani bir benzerlik de bu olacak.

Law'un kafası delinecekken araya giren Luffy - Bege ölecekken araya giren Luffy

Sonunda da bizimkiler 2-1 yapıp maçı alacaklar.
Luffy-Bege beraber Big Mom'ı alacaklar diyorsun. Kaido'nun Kidd,Hawkins,Apoo'ya yaptığı muamele ortadayken. Vay arkadaş. Luffy,Law'la beraber zar zor yeni Dofy'i indirmişken, Law'dan güçsüz Bege'yle yonkou vs yapacak he. Benim de One Piece'i bıraktığım gün olacak.

BigMom handikap yese bile o halinde yine savaşabilecek biri .
Zehir felan ne kadar etki eder bilmiyorum ama , dünyadaki hiçbir silahın etki etmediği biri zayıf anında yakalansa bile birşekilde direnecek ,Bege'nin planlamadığı birşeylerle karşılaşacağız.

Pekoms '' Anayı küçümseme '' dediği an benim gözümde Bege taklaya geldi. Çünkü benzerini Vergo Law'a söyledi gördük Law'ın halini.

BigMom handikap yese bile o halinde yine savaşabilecek biri .
Zehir felan ne kadar etki eder bilmiyorum ama , dünyadaki hiçbir silahın etki etmediği biri zayıf anında yakalansa bile birşekilde direnecek ,Bege'nin planlamadığı birşeylerle karşılaşacağız.

Pekoms '' Anayı küçümseme '' dediği an benim gözümde Bege taklaya geldi. Çünkü benzerini Vergo Law'a söyledi gördük Law'ın halini.
Vergo söyledi de sonunda yine olan oldu.:)Herşey tıkırında gitmez ama sonunda hedefe ulaşılır bu arc da böyle olucak bence.

Big Mom ne kadar psikopat olsa da saf bir karakter. Bu kadının Carmel'e bu kadar saygı ve sevgi duymasının nedeni sadece kurtarıcısı olduğundan değil, koşulsuz karşılıksız insanlara sergilediği anlayışı yüzünden de. Ne kadar dehşet bir acı ve öfke duysa da orada Luffy gibi serinin en başından beri kurtarıcı profili çizilmiş bir karakter var. Oda, enteresan bir şekilde Luffy'nin bu yönünü törpüledi son bölümler de. Bir şekilde işlerin tatlıya bağlanacağı senaryoyla Mom'ın Carmel'den sonra saygı duyacağı tek insan haline gelebilir Luffy. Bu bağlantı nasıl oluşur fikrim yok ama karakterlere bakınca ihtimal dahilinde duruyor. Belki yeni flashbacklerle bu ortamı hazırlayabilir. Ama her türlü bir öfke ve güç gösterisi görürüz ilk etapta.

Luffy-Bege beraber Big Mom'ı alacaklar diyorsun. Kaido'nun Kidd,Hawkins,Apoo'ya yaptığı muamele ortadayken. Vay arkadaş. Luffy,Law'la beraber zar zor yeni Dofy'i indirmişken, Law'dan güçsüz Bege'yle yonkou vs yapacak he. Benim de One Piece'i bıraktığım gün olacak.
Croco'yu, Lucci'yi falan da yenmesi mantıklı görünmüyordu ama olan oldu. Bu sefer de aynısı olacak.

Bir de durumlar farklı. Onların hiçbirinde Dof'u mermi gibi fırlatacak güç, yani g4 seviyesi güç olduğunu sanmam. Dünyanın en güçlüsü tam gücünde ve karşıda kendisine hasar verebilecek birisi yok. Bence yanlarında Law+Bege+Bonney vs olsaydı da sonuç değişmezdi. Hasar veremedikten sonra, kuvvetle muhtemel tek yiyecek olduktan sonra sayının ne önemi var?

Bizde ise bir plan var. Zehir güçten düşürür, Luffy de gene bir şeyler yaratır (g5 vs) olur gider.

Demek bırakıyorsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık