Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Asıl siz ne diyeceğinizi şaşırmışsınız. Ne demek Luffy iplemedi Kata'yı? Adam Luffy'i yakalamaya çalışıyor, mermilerden sıyrılıyor. Pedrosu geliyor Jinbei'si geliyor kolayca aradan çıkarıyor. Çıkardığı gibi yakalıyor Luffy'i. Luffy yakalanıyor direk. Ama ne var ki Luffy'nin gomu gomu no'su var! Luffy o haliyle Mom'ı yumruklamıyor, bir saldırı da bulunmuyor. Olay sadece dandik bir resim göstermek. Ben kalkıp Kata'yı övmüyorum, benim için bu hareketler onun pozisyonunda ki biri için normal. Ama kalkıp Luffy iplemedi diyorsan sen, kusura bakma sen ne diyeceğini şaşırmışsın bence.
Bunu güce niye yoruyorsun? İplemedigi ortada. Adam hala daha onu göstermeye çalışıyormuş işte.

Bunu güce niye yoruyorsun? İplemedigi ortada. Adam hala daha onu göstermeye çalışıyormuş işte.
Katakuriye rağmen o resmi göstermesi başaridir. Biri kilitliyorsa diğeri şekil değiştiriyor. Sen bir savaş meydanında düşman bölgesinin ortasindasin bombayı mi patlarısın yoksa tek tek rakiplerine kurşun mu sikarsin. Yonkou kalesi ve yonkounun zaafina siginmislar. Savaş stratejisi, Karasakal ı çok eleştirdim ama Luffy de benzerini yaptı sayilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık