Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sırf yenildiler diye yada saçma sebeplerden kendi oğullarını gözünü kırpmadan öldüren bir caniden bahsediyoruz ...Big Mom kesinlikle inecek ...Bence ilerde söyle bir senaryo görebiliriz.3 durum var.
1-)Big Momın tüm çocukları Big Momdan nefret ediyor ama korktukları için itaat ediyor.
2-)Tüm çocukları Big momın yenileceğine inanmıyor.
3-)Big Momın yenilme ihtimali varsa hepsi ölmesini tercih eder.

Bu üç koşullar altında Big Momın yenilme ihtimali oluştuğunda Big Mom için dövüşmeyi bırakacaklar hatta son darbeyi kendi öz çocukları VURACAKLAR

Ben birileri gelse de o kadar da uzun süreceğini düşünmüyorum. Mangaka Mama'ya biraz şov yaptırır, bu kesin. Sonra, ya destek gelir ya da Luffy birileri tam ölmek üzreyken yeni bir teknik açar ama ben buna da ihtimal vermiyorum. En iyi ihtimal destek gelir..

Sanji yılıydı felan ama böyle yıl olmaz olsun :artiz:

Aydınlattığın için teşekkür ederim :sapkali:
Hem Luffy'den yeni teknik hem destek gelmesi lazım inebilmesi için.

Luffynin resmi kirmasi gayet normal. Sadece oyunu kuralina gore oynuyor. Her zaman luffynin dovusleri boyleydi ki. Herkes kadinin zaafini nasil kullanir, bu adamliga sığar mı moduna girmiş ama big mom tayfanin aşçısını sevdikleriyle tehdit ederek (zaafindan yararlanarak) alıkoydu. Ve sirf ego tatmini ve eğlence için ailesini düğünde oldürme planı yaptı ki luffygil düğünü basmasa gerceklesicekti de. Bence az bile yapti. Luffy crocodile ile kumda, gecko ile golge alarak, hordy ile su altinda kapistiginda da durum neyse aynisi. Bu sinsi Big Mom la da onun gibi sinsice savaşıyor.

Şu söylediklerini tekrar oku ve bilmem kaç yüz bölümdür izlediğimiz Luffy'i aklına getir hala bu şekilde düşünüyorsan gel Zoro fanı yapalım seni :bilmem:

Jimbei çocuğu bozdu, daha ilk Bege olayına teklif yapıldığında Luffy'nin tayfası direk kabul etmedik diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam peki bu tayfa yani içinde Nami'nin olduğu tayfa durumu neden kabul etmiyor ? Çünkü Luffy'nin etkisindelerdi tamamen hatta Luffy olaya sıcak bakınca şaşırmışlardı.

İşin özeti ben bu konuda pek bişey yazmadım çünkü zamana bırakıyorum ama bu durumun altı doldurulmazsa Luffy'nin eskisi kadar saf olmadığını kabul etmemiz gerekecek :hoo:
Ben de şaşırdım zaten. Ama bir şeyler bekliyorum.

BM bence inmeli ya zayıflatılması handikapları falan olmasına rağmen inmiyorsa artık şüphe duyarım. Kaido nasıl incek la handikaplı kadın inmiyorsa. Ama Luffy kıçına tekmeyi basacağım falan da demedi. Kararı netti sanji alacağım işini bozacağım. :( Yıl içinde arcın bitecek olması. Şuan Mom'ı indirmeye karar verse seneye bu zamanlar anca bitmesi gerek la Yonko 40 bölümde inmez bence. Katakuri Smothie Compote Daifiku Perospero Amande ve ismini sayamadığım diğer Bm korsanları bir sürü karakter var. Ve her zamanki arc işleyişinde gitmiyor farkettiyseniz olaylara direk daldı. Her arc bir seviye kastırır Luffy'yi bossun karşısına çok geç çıkarır oyalar falandı bu arc pek öyle olmadı. La skypia'da yılanın içinde oyalamıştı, Arabastada yaraladı falan, Ennies lobby'de Lucciye ulaşana kadar neler çekti söylememe gerek yok. Dressrosada Doffy'e ulaşana kadar ne kadar kat çıktı o bölümlerde bi ara tiksindim la seriden. :( Burada pat mevzuya daldık. Sadece gerekli özellikleri olan kişileri toplamak için az biraz oyaladı. brulee ile falan. Ama cidden bu arc çok farklı bu belirsizlik çok iyi oluyor. :D

Bm nin inmesine imkan vermiyorum, begenin planı tutarsa işler değişe bilir, ama o bombalar bigmom vurmaz ise veya vurur bir şey olmaz ise bu kadını orda indirecek adam yok, luffy bırak sanji,jimbei vsvsvsvs tayfanın hepsi +vinsmoke lerin hepsi çullansın yinede bigmom inmez ,nedenine gelince ordaki ittifakın hepsini ele alalım aralarında en güçlü kim luffy en güçlü luffy nin olduğu yerde bu gücü ili 5 tane luffy gelsin indiremez g4 falan bu kadına hikaye fakat g5 veya yeni bir teknik açmışsa işler değişir ama bu gücü ile indirmesine imkan vermiyorum,dışardan yardım gelir bilmem başkaları gelir katılır savaşa yada bigmom zayıflatırlar öyle paketlerle o bile kolay olmayacak zayıflar ise .

Kuzuri

Big moma aciyanlar varmis tovbe yarabbi ya. Kendinize gelin bir pasta icin kac ada yakti kac insan öldü. Flashback den sonra BM kendine gelecektir ve roketler de daglara taşlara sonra asil dovusler baslayacaktir bam bam bam cunku planin bukadar basariyla gitmesi cok goze batiyor.

Linlin ölürse EĞER tayfası ne yapacak acaba? Beyazsakal korsanları Teach'in peşine düşmüştü. Bundan ötürü Balıkadam Adası'nı Katakuri dağıtabilir, sonuçta özene bezene çizilip işlenen bir karakter. Ama asıl kaçırılan şey Tametabako Kutusu. O kadar gözümüze sokuldu kutu ancak şu noktadan sonra nasıl hikayeye yedirilecek çok merak ediyorum. Linlin Bege,Vito,Gotti'ye Kaido'nun süpernovalara yaptığı gibi birşey yapacak muhtemelen. Daha sonra herkes yakalanıp keyifle kutular açılırsa o zaman başladığı yere geri döner Linlin. Vs'ler eşleşilip arc bossu olarak Katakuri indirilirse on numara beş yıldız bir arc olur gözümde. Bu arada bir arkadaşın da dediği gibi, editör açıklamalarına bence çok takılmayalım. Oda akıllı adam arc'a gelen tepkilere göre bile fikrini değiştirebilir yani uzatabilir arcı. Luffy'nin on saniye kendisine gelmesi için 2 hafta harcadı.

Kadın saf kötü yahu. Tayfasını, sevdiklerini öldürmek istiyor. Engellemek için bunu yapmasının neyi yanlış? Tayfasının ölümüne izin mi versin? Sevdiklerinin ölümüne izin mi versin?

Şu nineyi başımıza melek ettiniz. Tekrar düzeltip üstüne tekrar kırarlar umarım. Kadının yapmadığı kalmadı hala gereksiz dram kasılıyor üstünden. Big Mom haketti bunları.

Sen insanların sevdiklerine zarar vermeye kalkarsan senin de sevdiklerinin de canını yakarlar.
Adamlar haklılar. Öyle olsa bile bizim bildiğimiz Luffy'nin izleyeceği bir yol değil bu. Ben bunun üzerine bir açıklama bekliyorum şayet.

Ha ben Luffy'nin olayları ciddiye aldığını da sanmıyorum. Gülüp eğleniyordu. Brook' un kafası yuvarlanıp gelince bile eğleniyordu. Ben bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık