Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aşçısız olmaz la. Baksana ne hale geldi bizimkiler, bildiğin Luffy ölüyordu.
Sanji katılana kadar idare ettiler. Nami yapardı yemek ama haraca bağlardı bunları :) İlla olmazsa olmaz rotacı bence. Diğerleri bir şekilde idare edilir. Olursa daha iyi tabi. Sanji gibi aşçıyı nerde bulacaklar.

Edit: Nami'ye rastlamasalar Luffy ile Zoro çoktan kaybolur giderdi :)

Jinbei tayfaya katılacaksa katılır arkadaş, niye illa temsili bir rol biçmek gerekiyor adama? Zamanında shichibukai olabilmiş, hatrı sayılır kafa ödüle sahip, gücü de yerli yerinde bir balıkadam. Tayfanın şu an en önemli ve tek ihtiyacı güçlü adam. Bizim tayfanın yarısından da güçlü olduğu kesin. Bence de gelmemeli ama yine de. 45 küsür yaşta adamın, yeni jenerasyon sayılacak bir oluşumda ne işi var? Ne gerek var bu adamı tayfaya verip şebekleştirmekte yani, ki potansiyel sağlam trollük de barındırıyor benim nezdimde adam. Beyazsakal dönemini yaşamışsın işte. Gençlere yol ver, hala ne bu aksiyon merakı? Tayfanı da satmadan filoya eklenebilirdiniz pekala. Adam şan, şöhret, güç peşinde işte, KK kovalıyor bildiğin. Önce Beyazsakal, Ace, Luffy. Bütün potansiyellere yanaşmış çakal. Gelecekse de buyursun, tam da ona yakışacak bir pozisyon var; dümenci.

Kuzuri

O farklı mesele. Garp, Sabo vb örnekler var. Ama meyvesiz tayfa görmedik neredeyse Grandline'a girdik gireli. Bi brownbeard vardı galiba.

Jinbei zaten bizim tayfada artık.
Evet jinbei tayfada artik orasi öyle ama luffy nin BG u yenmesi icin baya bir sinirlenmesi lazim bu da bir kisinin olmesi demektir. Shanks whitebeard in gemisine bindiginde farkettiysen cogu bayilmisti ve marco gibi bir adam kan ter icinde kalmisti ve shanks sadece yuriyordu. Gercek anlamda haki kullandiginda neler olabilcegini dusunmek bile istemiyorum. Yani demek istedigim şu birde meyve eklersen bunun ustune orantisiz bir guc cikar ortaya.

O farklı mesele. Garp, Sabo vb örnekler var. Ama meyvesiz tayfa görmedik neredeyse Grandline'a girdik gireli. Bi brownbeard vardı galiba.

Jinbei zaten bizim tayfada artık.

Jinbei tayfaya katılacaksa katılır arkadaş, niye illa temsili bir rol biçmek gerekiyor adama? Zamanında shichibukai olabilmiş, hatrı sayılır kafa ödüle sahip, gücü de yerli yerinde bir balıkadam. Tayfanın şu an en önemli ve tek ihtiyacı güçlü adam. Bizim tayfanın yarısından da güçlü olduğu kesin. Bence de gelmemeli ama yine de. 45 küsür yaşta adamın, yeni jenerasyon sayılacak bir oluşumda ne işi var? Ne gerek var bu adamı tayfaya verip şebekleştirmekte yani, ki potansiyel sağlam trollük de barındırıyor benim nezdimde adam. Beyazsakal dönemini yaşamışsın işte. Gençlere yol ver, hala ne bu aksiyon merakı? Tayfanı da satmadan filoya eklenebilirdiniz pekala. Adam şan, şöhret, güç peşinde işte, KK kovalıyor bildiğin. Önce Beyazsakal, Ace, Luffy. Bütün potansiyellere yanaşmış çakal. Gelecekse de buyursun, tam da ona yakışacak bir pozisyon var; dümenci.
Dümenci ha, mesleği tam seçmiş. Bu gelene kadar sadakat kelimesinin sözlükte karşılığı olan minkler gelsin. Tayfaya katılmak tavşanın hakkı.

Luffy'den meyveyi çıkarırsak zoro>luffy olur bu durumda meyve de önemli bir etken olmuş oluyor.
Ben de onu anlatmaya çalışıyorum. Birinden ana gücünü alırsanız gücünü en az yarı yarıya almış olursunuz. Meyve kullanıcılarının %90'ı ağırlıklı olarak meyve gücü ile dövüşüyor. Haliyle bu durum normal...

Bu adamların bu şekilde allem kullem edilerek yeniliyor oluşu kendisini yenen kişilerin hala o seviyede olmadıklarının net bir göstergesi. Ama bu adamlar yenilince hemen X»Katakuri, Y»Kraker, Z»Doflamingo oluveriyor. Ne hikmetse :bilmem:

Bu su mevzusuna kafam takıldı. @Smoker seriyi çeviren biri olarak bu ıslanınca işlevini yitirdi kelimesinden ne anlamalıyız. Siyah çay döktü deniyor. Bildiğim kadarıyla jinbei kendi vücudunda su çıkartabiliyor Masaya koş çayı kap luffynin yanına git fln daha seri bir yöntem olurdu. Hadi diyelim bu yolu seçmedi masalarda su bardaklarınında olabileceğini farzedersek neden siyah çay? buna biraz takıldım ben. Senin fikrinde direk su ile ıslanmayımı kastediyor o cümle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık