Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom çığlığı basacak, millet tıkacını takacak. Roketler ateşlenecek, tam o esnada ya Katakuri bunu görüp engelleyecek ve akabinde milletin bi tarafından kan alacak. Ya roketler isabet edecek lakin bir sinek ısırması kadar etki yaratacak. Ya da fotoğraf olayı sanıldığı gibi hortkuluk vari bir şey çıkacak, fotoğrafın zarar görmesi Voldemort gibi Mom'ın bedenine zarar verecek. Bu ihtimal için bir benzerlik daha gördüm Harry Potter'la aralarında. Mom'ın meyvesi ruh emiciler gibi kişinin ruhunu çalıyor ve yalnız korkuyla besleniyor. Zorlasak Big Mom kelimelerinden "i'm ..." şeklinde bir şey bile çıkar, Oda ciddi ciddi Voldemort etkisi mi vermek istedi aceba :p Yine de inmeyeceğini düşündüğümden bu olayın komplikeleşmeden Katakuri veya Smoothie ile çözüleceğini, roketlerin engelleneceğini düşünüyorum.

Carmel Ana için de kafamda şöyle bir hikaye oluştu. Bu Carmel Ana zamanında Mom'ın çok sevdiği bir insandı fakat ölümün kıyısına gelmişti bir şekilde. Mom'da bu yüzden meyvesiyle ruhunu çekti ve fotoğrafın içine koydu onu yaşatmak için. Lakin bu bir şekilde işe yaramadı, fotoğrafın canlı olmadığı belli gibi. Belki kısa bir süre işe yaradı fakat sonradan etkisiz hale geldi. En azından şu an içinde Carmel Ana'nın olmadığı belli. Mom hala yaşıyor gibi saygı gösteriyor, kabullenemiyor belli ki. Bu yüzden geçmişinin sorgulanmasına öfkeli. Hikaye yazdım baya bildiğin ama olsun.

Hala diyorum Jinbei nin bizim tayfa da ne işi var ???
Tayfada herkesin bir gorevi var farkettiysen jinbei in ne gibi bir gorevi olabilir. Bu arc da kilit rol oynayacak ve boylelikle akillarda bir kahraman olarak kalacak. Naruto daki jiraiya gibi.
Dümenci işte. İlerideki görevi de Balıkadam temsilcisi olmak. Luffy olur da ölürse Joy Boy'un mirasını Jinbei üstlenecek.

Jinbei'nin bilgi ve tecrübesi yeter. Adam yılların korsanı, yapışkan Luffyi kurtardı hemen. Moria'nin zombilerini bozdu felan biliyor işi.

Kuzuri

lütfen tayfadakilerin görevlerini ve bir korsan gemisinde ne gibi sorumlulukların olduğunu yazabilirmisin?
Luffy: kaptan oldugu icin herhangi bir gorevi olmasina gerek yok

Brook: müzisyen

Zoro: her tayfada kilicla dovusen birisi bulunur.

Sanji: Aşci

Nami: navigasyon gorevi gorur

Chopper: doktor

Ussop: gozlemci hatta hep durbunle gezer. Ayrica nişancidir.

Franky: gemi tamircisidir. Gemi ondan sorulur.

Robin: arkeolog

Big Mom çığlığı basacak, millet tıkacını takacak. Roketler ateşlenecek, tam o esnada ya Katakuri bunu görüp engelleyecek ve akabinde milletin bi tarafından kan alacak. Ya roketler isabet edecek lakin bir sinek ısırması kadar etki yaratacak. Ya da fotoğraf olayı sanıldığı gibi hortkuluk vari bir şey çıkacak, fotoğrafın zarar görmesi Voldemort gibi Mom'ın bedenine zarar verecek. Bu ihtimal için bir benzerlik daha gördüm Harry Potter'la aralarında. Mom'ın meyvesi ruh emiciler gibi kişinin ruhunu çalıyor ve yalnız korkuyla besleniyor. Zorlasak Big Mom kelimelerinden "i'm ..." şeklinde bir şey bile çıkar, Oda ciddi ciddi Voldemort etkisi mi vermek istedi aceba :p Yine de inmeyeceğini düşündüğümden bu olayın komplikeleşmeden Katakuri veya Smoothie ile çözüleceğini, roketlerin engelleneceğini düşünüyorum.

Carmel Ana için de kafamda şöyle bir hikaye oluştu. Bu Carmel Ana zamanında Mom'ın çok sevdiği bir insandı fakat ölümün kıyısına gelmişti bir şekilde. Mom'da bu yüzden meyvesiyle ruhunu çekti ve fotoğrafın içine koydu onu yaşatmak için. Lakin bu bir şekilde işe yaramadı, fotoğrafın canlı olmadığı belli gibi. Belki kısa bir süre işe yaradı fakat sonradan etkisiz hale geldi. En azından şu an içinde Carmel Ana'nın olmadığı belli. Mom hala yaşıyor gibi saygı gösteriyor, kabullenemiyor belli ki. Bu yüzden geçmişinin sorgulanmasına öfkeli. Hikaye yazdım baya bildiğin ama olsun.
Carmel ana bugün gülüyor diyerek getirdiler. Resmin hal ve tavırlarında bir ruh esintisi olacak gibi. Mesela üzgün ve yaralı bir surat ifadesi takınacak belki... isterse 1000 tane resim basar her tarafa asar. (Kafiyeli oldu şiir yazma amacım yok.) Bu sebeple mevzunun fos çıkacağını sanmıyorum. Brook u nasıl fark edemediler diye bir teorim de var. 2 yıl sonrasında baa ya giderken; gözlerim olmadan nasıl mı görüyorum? Bu bir sır diye seyirci ile konuşuyor. Haki canlı varlık üzerinde işleyen bir olgu olabilir. Ayrıca brook' ün en bilindik tekniği "sizi kestim bile deyip arkadan deşme efektinin gelmesidir. Burada ufak bir mırıldanma ile rakiplerini uyuşturup hipnotize ediyor olabilir. Bu resmi kesmişse önceki tekniğine benzer şekilde kesmiştir.

Luffy: kaptan oldugu icin herhangi bir gorevi olmasina gerek yok

Brook: müzisyen

Zoro: her tayfada kilicla dovusen birisi bulunur.

Sanji: Aşci

Nami: navigasyon gorevi gorur

Chopper: doktor

Ussop: gozlemci hatta hep durbunle gezer. Ayrica nişancidir.

Franky: gemi tamircisidir. Gemi ondan sorulur.

Robin: arkeolog
peki bu saydıkların içinde dümende durması gereken kişi kim,Jinbei'in olayı tayfada dümen başında olmak ayrıca baa ile bir bağlantısı olduğu için tayfa için çok yararlı,su üzerindeki yetenekleri ile tayfa içinde vazgeçilmez birisi olur(dövüş gücünü saymadım farkındaysan)

Son düzenleme:

Kuzuri

Bir korsan tayfasında arkeloğun ne işi var?
Ne işi mi var hala anlamis degilsin galiba nico robin su an ruffy nin korsanlar krali olmasi icin en onemli kisi tayfada. Ve arkeolog ayni zamanda arastirmacidir yani tayfada olmamasi gereken bi sey mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık