Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O direk düşünülen şey de, köpek dişi dediğin dişlerin arasında en sivri olan dişler. Bütün dişleri mi öyle? Yoksa direk köpek dişleri mi? Köpek dişi bütün dişler arasında en sivri, keskin, kesici dişler oluyor. Mecazi açıdan bakınca çocuklar arasındaki en yırtıcı olanı betimlemek için mi acaba diye düşünmekteyim.
Sen o yanağından başlayan yara izine ameliyat diyorsun yani, bence bir dövüş vs. kalan yara izi gibi.
Joker yani Dof niye gülümsemiyorsun diye alıp çakıyı deşmiştir ağzını çömezken ondan. :D Bu utancı saklamak istiyordur.:flaugh:

O direk düşünülen şey de, köpek dişi dediğin dişlerin arasında en sivri olan dişler. Bütün dişleri mi öyle? Yoksa direk köpek dişleri mi? Köpek dişi bütün dişler arasında en sivri, keskin, kesici dişler oluyor. Mecazi açıdan bakınca çocuklar arasındaki en yırtıcı olanı betimlemek için mi acaba diye düşünmekteyim.
Sen o yanağından başlayan yara izine ameliyat diyorsun yani, bence bir dövüş vs. kalan yara izi gibi.
Ameliyat derken mecazi açıdan biri bunun ağzını yırtmıştır anlamında dedim. Yapılan ameliyat sonrası da çene yapısı falan köpeğe benzetilmiş diye salladım şimdi işte.

Ameliyat derken mecazi açıdan biri bunun ağzını yırtmıştır anlamında dedim. Yapılan ameliyat sonrası da çene yapısı falan köpeğe benzetilmiş diye salladım şimdi işte.
Belki puppies falandır illa vahşi bişey beklememek gerek kirpiklerden falan öyle bekliyom ben. Misal şöyle. :D

Düşününce Zeus'un o şimşekleri Luffy'e işler mi acep. Yonkou'ya bir handikap daha vermiş gibi. Aynı şekilde Brook Mama'nın ruh gücünü biraz antileyebilir. Katakuri ve Cracker da suyla etkileşime girince zayıflıyorlar. Prometheus ve Zeus'a karşı Nami'yi de ekleyebiliriz. Totland'deki ekip zayıf gibi gözüksede mangaka güçleri nötrleyebilecek karakterleri dahil etmiş. Germa'dan da aynı tarzda, tam komutanların antitezi yetenekler çıkartabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık