Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Viz cevirisinde Mom Katakuri'e sen benim ezik oğlumsun dememiş. Sadece sen oğlumsun beni korumaya çalışma diyor

Viz'e baktım da bir resim nasıl kırılabilir, Brook vurdu hadi çerçeve kırılsın ama resim de kırıldı.

O bir resim değil, o bir kabartma, o bir kitabe, kayıp olan !

Düşündüm de kitabe olsa kırılmaması gerekirdi. Kitabe diyerek fazla uçtum. Ama o şeyin resim olmadığı ortada. Belki de bir yol gösterici falandı.

Ya da canlı bir şeydi, kırdılar, öldürdüler. Neticede kadının kıymetlimiss'ine yazık ettiler. Artık ortada hakkaniyetli bir savaş yok, kaçış olur.

Cumartesi günü yaklaşık 9 günlük bizim bayram tatiline benzer bir golden week var. Bu hafta manga çıkmazsa haftaya çıkması zor. 1-2 Mayıs resmi tatil değil ama millet hep izin alıyor. Haftaya muhtemelen jump çıkmaz.
Şaka yapma ya 15 gün nedir ya ömrümüzden ömür gidiyor, bu da ömür be kardeş

Millet böyle racon olmaz beyler bu oda "Dayı" mı? Mangaya dresrrosa da başlamıştım. Birinci bölümden başlamaya karar verdim baştan okuyacam. İnternette site bulamadım bildiğiniz şöyle güzel manga sitesi var mı? Bazı siteler baştan çevirmemiş

Şaka yapma ya 15 gün nedir ya ömrümüzden ömür gidiyor, bu da ömür be kardeş

Millet böyle racon olmaz beyler bu oda "Dayı" mı? Mangaya dresrrosa da başlamıştım. Birinci bölümden başlamaya karar verdim baştan okuyacam. İnternette site bulamadım bildiğiniz şöyle güzel manga sitesi var mı? Bazı siteler baştan çevirmemiş
Mangaturk var ama ilk 100-120 bölüm patates. Çeviri google translate ile yapılmış gibi. Ondan sonrası düzeliyor. Alabasta Arc'a kadar atlasan olur yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık