Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada logia-haki tartışmaları dönmüş. Ben hala farklı bir şey göremedim yalnız. Katakuri bildiğiniz bacağını uzatmış. Smoker de kolunu uzatıp ucuna koka uygulayabiliyordu. Bunda sıkıntı yoktu ki zaten. Bu şekilde haki eklenebiliyor zaten logialara. Yeni bir bilgi değil yani.

Jimbei adamlık yapmış, sözleri çok iyiydi. Adam gibi adam.

@Smoker

BM'nin sağ koluna sen kimsin çömez beni koruyacak demesi cidden sıkıntı. Bu kadar güç farkı var mıdır sağ kol ile arasında sence?
Bence var hacı. Kadın bunu iliklerime kadar hissettirdi. :/ Yonkou oluşumu çok güçlü bir oluşum fakat olay kaptanlarında bitiyor.

Efsane ya. Bir de şu yaratığı küçümseyenler var, şaka gibi. Oda bu yaratığı harekete geçirtmemek için elinden geleni yapıyor gibi.
Gözlere baksana ya. Sonraki bölüm neler olacak çok merak ediyorum. Dediğin gibi inatla harekete geçirmedi adam. Fotoğraf kırıldı artık. Katakuri'nin Luffy'e geçirdiği yerde Mom'a güçsüz muamelesi çektiriyor Katakuri için. Hani tahmin edin diyor adam, Katakuri böyleyse bu kadın nasıldır diye.

Bölümü şimdi okuyabildim. Ve Jinbei'nin sözüyle Korsan Kral'ın ne anlama geldiği bir kez daha ortaya çıktı. Basit bir Yonkou diyor.:D

Gözlere baksana ya. Sonraki bölüm neler olacak çok merak ediyorum. Dediğin gibi inatla harekete geçirmedi adam. Fotoğraf kırıldı artık. Katakuri'nin Luffy'e geçirdiği yerde Mom'a güçsüz muamelesi çektiriyor Katakuri için. Hani tahmin edin diyor adam, Katakuri böyleyse bu kadın nasıldır diye.
Övdüğümüz Katakuri'ye bile "Adana sen çık aradan" diyor. Seviyesi aşmıştır.

Cake island merkez
Patlıyor herkes
Pastayı deviren kopmalık açsın son ses
Brook vallah diyor bu külodumuz enfes
Boş kafayla çaldığın pon. lan ses kes

Kalk Luffy 3 5 bir şey yapak
Rüyamda gördüğüm şu düğünü dağıtak
Gittiğimiz gibi direk paket olak
Grand Line'da yine mevzu çıkartak
East Blue çocuğu ayıktın güzelim
Enies Lobby'e gidip ifade verelim

Cake island merkez
Patlıyor herkes
Pastayı deviren kopmalık açsın son ses
Brook vallah diyor bu külodumuz enfes
Boş kafayla çaldığın pon. lan ses kes

Kalk Luffy 3 5 bir şey yapak
Rüyamda gördüğüm düğünü dağıtak
Gittiğimiz gibi direk paket olak
Grand Line'da yine mevzu çıkartak
East Blue çocuğu ayıktın güzelim
Enies Lobby'e gidip ifade verelim
Nasıl bir coşkuyla yazdın mayk on numara olmuş helal.
Baştacısın dadaş :respect:

vaaybe sabah acelem vardı, spoiler çıktımı diye bakamadım. şimdide sağolsunlar hızlı çevirileri sayesinde uzun zamandan sonra spoilersız bölüm keyfi yaşayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık