Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoronoaDZoro

Bende bunu savunuyorum hadi Jinbei komutan aldı diyelim Luffy vs BM kalıyor yine iş. Asıl sıkıntı burda. Mangaka buna nasıl kulp bulacak ben onu merak ediyorum yoksa bende ineceğini savunanlardanım.
Bi flashback yapar bi bakmışsın luffy eğitimde "ben yonkoularla savaşacağım bana g4 ten de güçlü bir teknik lazım ray-san" demiş ve g5 açmış.Olur mu olur,saçma mı evet.

Çok iyi bir noktaya parmak basılmış konuda. Herkes dalgasında ama bu bölüm Jinbe'nin ne kadar hayın bir kişilik olduğu bir kez daha pekişti. Kraliyet ailesine ihanet etti. Denizcilere ihanet etti. Tayfasına ihanet etti. Linlin'e ihanet etti. Sıradaki kim !

Linlin'in rinnegan'ı da yakıyor. Bölümün en güzel yanı CC :D Adam kedi gibi sevdirdi kendini.

Vinsmokelerden hamle bekliyorum, lütfen coppa tarafından kurtarılacak kadar düşmeyin. Son olarak bu Linlin düşmez.

Muhteşem bir bölümdü. Brook bu arcın efsane karakteri oldu resmen. Yohohoho adamım benim :D Ayrıca Morgans'a da bayıldım çok eğlenceli bir kuşa benziyor. Luffy görmesin onu yoksa tayfaya davet eder :D

Kuzuri

Bence bu arc da ceaser ve jimbei kendini feda edecek. Nami aynadan atlamadan once ceaserin kişiligine sayip sövdu ve ceaserin acayip zoruna gitti hatta agladi. Bu yuzden ceaser adini bir sekilde iyiye cikarmak isticektir.

Caesar'ı gerçekten çok seviyorum hem de öyle böyle değil. Adama etmedikleri hakaret kalmadı. Her ne kadar komedi unsuru gibi görünse de bu hakaretler canımı sıkmaya başladı. Umarım ölmez ve hak ettiği değeri görür :(

Dün ne yazdıysam bire bir çıktı bugün üstüne ağız yüz kanama da eklendi ama hala kalkıp hikaye anlatıyorsun ne diyem sana :bilmem: Teach Ace'nin boynunu kıracakken bile bu kadar kan çıkmamıştı hacı :byee:

@Sakata Gintoki Eline sağlık güzel derlemişsin bence bölümün en güzel yeri CC'nin ağlamasıydı bu arada Germa toz oldu heralde gören duyan yok :hhh:
Ben içeriğiyle alakalı bir şey demedim zaten burada. Ben böyle şeyler olabilir diyorum sen hala daha bildiğini yazıyorsun. Bellamy şu olandan daha fazlasını yaptı Luffy'e. Pek abartılacak bir şey değil diyorum. Sen Ace'in olayıyla kıyaslıyorsun. O yüzden Ace'in ağzından az daha boynum kırılıyordu diye söz çıkıyor. Aynı şekilde Luffy yere soktuğu da oldu bu Teach'in. Onu da hatırlıyoruz.

Yalnız Bigmom'ın çizimler efsane olmamış mı? Kayışları koparmaya ramak kaldığı anlar cidden çok tehlikeli duruyor bu lanet karı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık