Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 862 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başta bana da öyle geldi. Pasta tören alanına gelirken Luffy hala Bege'in içinde uyuyordu. Pastaya girme ihtimali yok diye düşündüm. Bu yüzden de bu şekilde çevirdim. Belki pastanın içinden çıkıyordur gerçekten. Eğer öyle ise, açıklaması sağlam olmalı.
Evet, İngilizce çevirisi ile hikayenin durumu çok örtüşmüyor dediğin gibi. Neyse merakımız kısa süre gidecektir resimler sızdığında.

Ben şahsen Çay partisine bu kadar hızlı başladıklarına hala inanamıyorum :) O bir kaç saat bize aylar gelmeliydi normal şartlarda oldu bittiye dönecek gibi işler ama hızlandığı içinde memnunum..

Evet, İngilizce çevirisi ile hikayenin durumu çok örtüşmüyor dediğin gibi. Neyse merakımız kısa süre gidecektir resimler sızdığında.

Ben şahsen Çay partisine bu kadar hızlı başladıklarına hala inanamıyorum :) O bir kaç saat bize aylar gelmeliydi normal şartlarda oldu bittiye dönecek gibi işler ama hızlandığı içinde memnunum..
Bir de Sayısız Luffy diyor. O ne ki..

Pastanın içinde ayna var yav, geçen bölümde Bege'nin mutfaktan gelen adamları vardı. Sayısız Luffy diyor ben oraya takıldım daha çok.
Aynen; ya Bege'nin bir adamının özelliği gibi birşey; ya da ayna oyunu yapacaklar..
Bi milyon tane luffy başı kesilmiş horoz gibi dolaşacak:D

Kendi saldırısını tahmin etme olayına girişse beyni savaşmak ile ihtimaller arasında çok defa bölünür, bogomil eşşeğine döner. Ben olsam 5 saniye olayını kendi savaşlarımda yapmazdım. Sanji de puding i şaşırtmak istemiştir. İyiliği ortaya çıkarma üzerine bir hesap yaptığını düşünmüyorum. Kekin içinde ayna olabilir konusu tartışılmıştı. Keki herkesin gözünün önünde yemesi daha karizma olur. :)

Yok sayısız Luffy demiyor.. Smoker ın çevirdiği gibi orada bahsedilen odadaki kişiler
Detaylı spoiler gelsin görürüz, bence brulee'yi tanıyor Bege.. Şeytan meyvesini kullanmak istemiştir..

Mesela ilk geldiklerinde Bigmom bölgesine; h o aynı yerden geçiyorlardı ya; bu da onun gibi birşey..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık