Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 862 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silahlanma hakisinin bile bir limiti olduğunu öğrendik kaldı ki Katakurinin kullandığı fiziksel bir haki türü değil beynini yorduğuna şüphe yok.
Adam Sanji'nin rahibin saldırısından kurtulduğunu görüyor. Orada Mom'dan sonra en güçlü kişi kendisi. Ortada Mom'ın verdiği bir emir de var. Direk kendine güvenerek saldırması en mantıklısı. Tek olay, Sanji'yi hafife almasıdır. Jelibonla inecek türden bir adam da değil Sanji hani, kalkıp en güçlü saldırısıyla davrandığını sanmıyorum Katakuri'nin.

Adam Sanji'nin rahibin saldırısından kurtulduğunu görüyor. Orada Mom'dan sonra en güçlü kişi kendisi. Ortada Mom'ın verdiği bir emir de var. Direk kendine güvenerek saldırması en mantıklısı. Tek olay, Sanji'yi hafife almasıdır. Jelibonla inecek türden bir adam da değil Sanji hani, kalkıp en güçlü saldırısıyla davrandığını sanmıyorum Katakuri'nin.
Momun emrini beklemeden saldırması bile adamın ne kadar kodoman olduğunu gösteriyor bence iyi dedin :D
Sanjiyide epey hafife aldı dediğin gibi. Herşeyiyle gelseydi bir sürpriz yapabilirdi bizim oğlana ama.

Arkadaşlar siz neyi tartışıyorsunuz?

Bege: K.haki üzerine o kadar çok eğitim yapmış ki az da olsa geleceği görebiliyor.

''Az da olsa geleceği görebiliyor''

Pudding'in gelecekte ağladığını görüyor ama neden olduğunu bilemiyor. Az da olsa görebiliyor ya hani? Sonra Pudding ağlıyor ya Rahip'in vurması gerekiyor fakat Rahip'in vurduğu saldırıdan da kaçacağını görüyor. Bu yüzden kendisi ateş ediyor. Sanji de tek saldırı olan Katakuri'nin saldırısından kurtuluyor.

Bu kadar basit. Adam tamamen geleceği göremediği için olaylar böyle gerçekleşiyor.

Pudding'in ağladığını, Rahip'in Sanji'yi vuramadığını gördü. Sanji'nin kendi saldırısından kaçacağını, Pudding'e neden öyle olduğunu göremedi işte. Adamda mutlak bir geleceği görme şeyi yok. Geleceği az da olsa görebiliyor. Az görebiliyor yani.

Şuan seride gördüklerimiz arasında bu haki alanında zirve değil mi? Varsa bundan daha iyisi söylede bilelim.
Adam şuana kadar gördüğümüz en güçlü gözlem haki kullanıcısı ha daha güçlüleri var mı? varsa onuda ileride görürüz.
Gösterilenin en iyisi ama söylendiği kadar geleceği görme olayının olduğunu sanmıyorum. Geleceği görse Luffy'i ve Sanjinin kaçabileceğini de görürdü.

Ha belki de güçsüz insanlar üzerinde geleceği görme mevzusu işe yarıyordur, lakin Sanji seviyesinde bir K. Haki kullanıcısına işlemeyebilir bu güç. Aksi halde Shakky'nin de dediği gibi böyle bir güce sahipsen kimse seni yenemez. 3 5 dakika ilerisini görmek nedir.

Biraz da satranç oyuncusuna benzetiyorum bu olayı olası yapılacak hamleleri tahmin edip geleceği görüyorum muhabbeti yapıyor da olabilir.
Edit: @Monkey D. Luffy olayı güzel açıklamış.

Arkadaşlar siz neyi tartışıyorsunuz?

Bege: K.haki üzerine o kadar çok eğitim yapmış ki az da olsa geleceği görebiliyor.

''Az da olsa geleceği görebiliyor''

Pudding'in gelecekte ağladığını görüyor ama neden olduğunu bilemiyor. Az da olsa görebiliyor ya hani? Sonra Pudding ağlıyor ya Rahip'in vurması gerekiyor fakat Rahip'in vurduğu saldırıdan da kaçacağını görüyor. Bu yüzden kendisi ateş ediyor. Sanji de tek saldırı olan Katakuri'nin saldırısından kurtuluyor.

Bu kadar basit. Adam tamamen geleceği göremediği için olaylar böyle gerçekleşiyor.

Pudding'in ağladığını, Rahip'in Sanji'yi vuramadığını gördü. Sanji'nin kendi saldırısından kaçacağını, Pudding'e neden öyle olduğunu göremedi işte. Adamda mutlak bir geleceği görme şeyi yok. Geleceği az da olsa görebiliyor. Az görebiliyor yani.
Böyle birşey zaten de Katakuri'den forum olarak nasıl bir beklenti olduysa artık.

Eğer sayısız Luffy klonu varsa bunu Bege yapmış olabilir. Çay partisinin yapıldığı odayı kendi içine almıştır. Sonra da kendi kalesini içinde nasıl ki kendi kopyasını yapabiliuor, nasıl ki döşemeleri vs silahlara çevirebiliyor, Luffy kopyası da yapabilir herhalde :oleyo2:
Hacı adam içinde sigara düşecekken heyecan yapıyor değil ki savaş yapılmasına izin vericek :)

:) Deyimle ilgili demedim. Şöyle olursa diye dedim.
Bu dediğin olursa zaten Sanji>>>>>>>>Katakuri denir :D . Katakuri sadece geçen bölüm tanıtılmış bir karakter değil mi? Geçen bölümde şişirilmesi ne kadar abartı ise bu bölümde balon gösterilmesi de o denli abartıdır. Teach hariç bütün yonkouların 1. adamları tartışmasız bir seviyeye sahiptir. (Teach'te Shiryu'dan ümitli olsam da Zoro gibi genç olmadığı için hızlı bir gelişme ivmesine sahip olduğunnu düşünmüyorum.) Ben Beckman'ın K.Hakisinin serinin zirvesi olacağını düşünüyorum. en zeki adamlardan biri ilan edilmişti. Sanji'nin de stratejistliği bize bir çok kez gösterildi. Iq ile güçlendirilebilecek bir haki imajı veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık