Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm müthiş. Nihayet beklenen an geldi. Katakuri mükemmel, direk fanı oldum adamın. Bege'ye laf atıyor ya inceden, bence sakat bi herif olduğunun farkında. 5 sn kuralı yalan olacak gibi. Davetlilerin arasında gazetecinin olması da her türlü büyük olayla noktalanacağını gösteriyor. Bir de bence bu davetlilerden müttefik falan çıkmaz. Partinin bu kadar zıt olgulara tema olması çok enteresan. Atmosfer çok güzel yansıtılmış. Heyecanla kanlı olayları bekliyorum. Katakuri bizimkilerden birini öldürse çok güzel olur. Jinbei'yi öldürsün işte, sürekli ben ölücem sancısı veriyor etrafa zaten tayfanın adamı da değil vakti doldu ölmeli artık.

@Taisho Ya arkadaşım kıskanıyor musun sen Katakuri'yi? Nedir bu sürekli overrated mesajları ya bırak seveni sevsin, abartanı abartsın. Heyecanımızı yaşayalım :p

Niye şaşırdın ki , bence Luffy 'e güvenmek gerek.

İşin ucunda Sanjinin hayatı olsun ve Katakuri Luffye engel olmaya çalışsın Luffy yenebilir. Bu belki çok zor hatta hayat kalım dövüşü olur ama Luffy ''nin yenme şansı benim nezlimde daha fazla.

Bu sadece bu adama özgü değil, tüm tümenlere göre ( Marco 'dan şüpheliyim )

Bege'nin her güçlü karakterden tırsma hastalığı var herhalde :/

Katakuri de iyi trollenmedik şükür ve yakıyyy.

Son olarak sevsen bu şekilde inmez Big momda bakam Oda bizimkileri nasıl kaçıracak adadan, ben hala bizimkiler ellerindeki yol poneglysini Anayı sunacaklar öyle bir orta yol bulunacak diyorum yoksa kan görüyorum kan. :D
bege bu arc her tüllü nalları dikecekte umarım Jinbei ölmez öyle gidici bi havası var

Şimdi bu Katakuri geleceği biraz görebiliyor ise Sanji'nin mermiden kaçacağını da görüp ateş edebilir. Oda burda bir drama yapıp ablasını siper ederse;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık