Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 859: Yonko Suikast Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam sonda Bege'ye bir şey diyor. Bege'nin içinden çıkar o ya.

Yok.
Luffy garip bir şekilde gülüyor, eğleniyor planını komik buluyor.

Luffy'nin aklıyla düşünmek lazım. Sanmıyorum Bege ile ilgili olacağını. Çünkü girişimi yaptığımda diyor Bege'ye.

Bu arada düşüncemi seven arkadaşlara teşekkürler.

Zouda anlattılar ya
Olayı anlattılar ama Begenin meyvesi hakkında konuştular mı acaba!
Luffy şu an herkesin gücünü bir bakışta anlıyordur bence. Haaa o şekil. Evet.
Güç başka yetenek başka. :(
@kadir t. Kaidou ağlarken, Teach bi tatlı için saçma hallere girerken, Shanks milleti trollerken, Garp her haliyle o düzey ve konumlara yakışıyor da BigMomın o çizimine mi takıldın?
On numara beş yıldız korsan ruhu var kadında.

Oyun oynarken okuyunca neye yazdığını da düşünmedim pardon. :(
Kaidou ağlarken, Teach bi tatlı için saçma hallere girerken, Shanks milleti trollerken, Garp her haliyle o düzey ve konumlara yakışıyor da BigMomın o çizimine mi takıldın?
Doğru dedin. Ama;

O ünlem ne o ünlem?!

Olayı anlattılar ama Begenin meyvesi hakkında konuştular mı acaba!

@kadir t. Kaidou ağlarken, Teach bi tatlı için saçma hallere girerken, Shanks milleti trollerken, Garp her haliyle o düzey ve konumlara yakışıyor da BigMomın o çizimine mi takıldın?
Ananeme benziyor aynı :D Terör estirdikten sonra fikrim değişir muhtemelen. Kadının diğer yüzünü sakladığını belirttim sadece arc sonu fikirler değişir.

Bu bölüme lafım yok. Gerekli bir bölümdü. Yeter ki daha fazla uzatmadan direk düğüne geçsin sonraki bölümde.

Bölümle ilgili üstüne konuşulacak tek şey fotoğraf. O da çok belirsiz.

Ananeme benziyor aynı :D Terör estirdikten sonra fikrim değişir muhtemelen. Kadının diğer yüzünü sakladığını belirttim sadece arc sonu fikirler değişir.
Yahu hepsi öyle. Özgür ruhlu garip adamlar her biri. Böyle de olmalı. Kadın bi şehir yıkıyor bi gidip neşeli neşeli katliam şarkısı söylüyor. Deli hepsi, aksi halde zaten bu seviyelerde olmazlar. Luffy'nin farkı o hepsinden deli. Yohohohoho. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık