Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Monkey D. Dragon
Neyine güveniyor la bu? :D Yok Bigmom'ı indirecekmiş de yok canını sıkarsa Luffy'yi gömecekmiş de falan fişman işte. Bugüne kadar Op'ta yığınla egolu adam gördüm ama bu kadar egolu ve boş olanını ilk kez görüyorum. :S

@GeraltOfRivia
Bigmom'la olası bir kapışmada kendisi ne kadar etkisiz elemansa Luffy'nin de bir o kadar etkili eleman olduğunu göreceği için yemez. Gerçi Mom'a da yemez de güvendiği birileri var anlaşılan. Diyorum ya Neko'dan tırsan birisi Bigmom karşısında ruhunu teslim eder.
El yumruğu yemeyen hesabı bence :D Şamarı yiyince öğrenir dünya ne kadar büyükmüş :D

Bege'yi küçümsüyorsunuz da unuttuğunuz şeyler var.Seride silahların gücünü gördük.Pusuya adam düşürürsen kan kaybından öldürüyorsun kevgire çevirdiğin zaman.Üstelik bunlar muhtemelen o geliştirilmiş silahları çaldılar yada buldular bir yerden.Bobbin o kadar kolay düşmez yoksa.Germa bedenlerini bile delen silahları.E bunları kaleye modifiye edip kapana kıstırırsa Bege komutanlar için bile biraz tehlikeli olabilir.Güvendiklerinden bir tanesi bu silahlar bence.

Tabii bunlar Luffye sökmez o ayrı ben genel konuşuyorum.

Üye silindi 2781

Başarılı bir bölümdü,Bege'nin ittifakı var mı gerçekten,Hasır Şapkalara bağlı her şey demesi garip geldi cidden!Bege bu kadar güvenmesi kendine ayrı garip bir stres içindeler gibi hissettim açıkcası,bu durumdan Bege zararlı çıkabilir.Bege'nin biriyle ittifakı varsa bile sondaki solda gözüken karakter ya Urouge'nin adamlarından biri olabilir! İncelemeye herkesi beklerim!

Arkadaşlar az beyin fırtınası yapın neyine güveniyor vs vs diyeceğinize.

Bege düşmanlarının sadece kaptanını ve patronlarını öldürmüş. Biraz düşünelim bu nasıl mümkün olur? 1'e 1 yakalayarak değil mi? Ya da tüm tayfası içinde ya bu adamın. Birebir görüşüp deşmiş tüm ordusuyla birlikte dalarak işte.

Bege Pekoms'u da adamlarıyla halletti ilk öldürdüğünde. Binlerce kurşun yağdırmıştı adamları sayesinde tek hareketle.

Bu adama Big Mom güvenliği emanet etmiş ve sınırsız yetki ile donatmış. Yani bu adam büyük ihtimalle düğün gününü öyle bir ayarladı ki Sanji-Pudding, BM, Germa, Kendisi ve tayfası dışında kimse o ortamda bulunmayacak. Germa ile önceden bile anlaşmış olabilir. Vito'nun deli gibi Germa sevgisi var. O sevgi boşa değildir.

BM'ın şapkası, bulutu ve güneşi bile yanında olmayabilir. Katakuri ve Smoothie'yi geçtim. O 3 ruhu bile yanında olmayabilir o gün. Davetlilerden BM'a düşman olanları BM'ın yakınında tutup, dostu olanları dışarıda tutabilir.

Bizimkileri de yanında götürecek. Büyük ihtimalle o düğün günü Big Mom vs All olacak.

Bege'nin planı şu bile olabilir: Pastayı veya düğünü yok et. BM'ı delirt ve kontrolünü yitirt. Tayfasını düzen olarak yakınına koy. Tayfası ile karşı karşıya getir. Zayıflayan BM'a saldır.

Oda bildiğin Bege'nin geçmişini anlatırken BM'ın da yalnız kalacağının ipucunu vermiş.

Kaido gerçeği varken BigMom'ı bu kadar küçümsemek niye?
Çok iyi söyledin:good:. Arkdaşlar Kaido'yu ne ara unuttunuz. Bu adam 3 supernova komutanın ortasına tek başına düşmedi mi? BM, Kaido, Shanks ve Teach bunlar aynı ligin adamı. WB yi hatırlayın 70 yaşındaki babalık MF yi ne hale getirdi. Kısacası BM inmez. İnmesinin tek bir yolu var şu iki ast komutanıda harçayacaklar sonra herkes BM ye dalacak, sonrası Allah kerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık