Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege aptal değildir herhalde. Durum Law gibi de değil. Law Dof'un gücünü bilmiyordu daldı. Ama bu adam nereden baksan 1 senedir BigMom'ın yanında ve güvenini kazanacak kadar yakın Mom'a. Yani hedefini tanıyor. Kafasını alacağım dediyse çok iyi bir planı vardır. Bu planın üzerine Luffy + Balıkadamlar ve Germayı da eklersen Mom gidici olabilir. Tabiki bunların hepsi Bege'nin planının sağlamlığına bağlı. Bakalım oradan neler çıkacak. Bu arada Bege Mom'ın organizasyonunu falan değil de direk kendisini hedefliyor gibi yani suikast ve karşıklık.
Bu arada vur oda vur daha ölmedi Bobincik. Karasakallar çıkmadı Oruçlar çıkmadı ve hatta sanırım Bege bile değilmiş :(

Luffy bekledigimin disinda hareket etti, Bege'de oyle herhangi birseyi ikiletecek bir tavir sergileyecege benzemiyor. Bence bu bulusmanin sonu hayr degil :)

Dof tartısmasına girmek istemem . Sadece şunu diyeyim orda bahsedilen dofun gücü değildi Dofun yer altı ve Kaido ile olan baglantılarıydı. Fark ettiysen Kaido dofun yenıldıgını duyunca Luffynın posterıne vurmaya başladı . Aokiji haklıydı. Canavarı kızdırdılar.
Dediģin gibi olsa Aokiji, Akainuya söyle Dofa yardım etsin de kimse düşurmesin derdi Smokera. Zira Dof dusünce kaos çıkacak ipler kopacak derdi. Ama böyle bir şey demedi. Tam aksine Akainuya söyle Dofun peşine düşsün, yakalasın yahut imha etsin anlamı var burada ve bizatihi Doftan bahsediyor bağlantılarından değil.

Òte yandan yanıldıģın noktayı Dof dile getiriyor diyor ki., beni yakalayarak Yonkoları hareketlendirdiniz ben hepsinin dizginlerini tutuyordum diyor. Yani baģlantılari dizginleyen adam Dof, Dof olmasa asıl denizciler için tehlike başlar bunu da Kaidoda gördük zira dünyaya savaş ilan etti. :)

Kaidoyu indirirlerse gıkım çıkmaz. Minkler aşırı güçlü ve wanodaki samuraylardan bir kaçıda bizimkilerin tarafında olcak. Kaidonun ordusuyla bi şekilde başeder onlar. Eski wb korsanlarından Jozu Wista ve Marcodaan herhangi biri gelse bile bunlarda canavar 3lüden birini tutar. bizim iki davasa güçlü mink var. Ayrıca zoro va sanji orda olacak yani tayfa tam kadro olacak ve 5 süpernova vs Kaido killeride dışta tuttum. yani orda yıne biri koluna hasar verir biri dalagına zarar verir son vurusu luffy yapar. bi şekilde olur. Ama burda müttefik yok hiç bi halt yok. Düğünden gelenleri bekleyecez artık. Oda efendinin yapacagı hamlelerı bekleyecez
O saydıkların dalıp yenilirse saten gitsin ölsün :D:D:D o kadro ile bir yonkou ya dalmakta bence biraz adaletsizce olur sen kral olmaya adaysın tayfa ve biraz yardımla yenmen lazım yardıma saydıkların gelir ama her yonkou için farklı birisi gelir en son savaşta dediklerin toplu gelse mantıklı ama ilk savaş için bu kadar güçlü gidilmez luffy orada çok sönük kalır

Dediģin gibi olsa Aokiji, Akainuya söyle Dofa yardım etsin de kimse düşurmesin derdi Smokera. Zira Dof dusünce kaos çıkacak ipler kopacak derdi. Ama böyle bir şey demedi. Tam aksine Akainuya söyle Dofun peşine düşsün, yakalasın yahut imha etsin anlamı var burada ve bizatihi Doftan bahsediyor bağlantılarından değil.

Òte yandan yanıldıģın noktayı Dof dile getiriyor diyor ki., beni yakalayarak Yonkoları hareketlendirdiniz ben hepsinin dizginlerini tutuyordum diyor. Yani baģlantılari dizginleyen adam Dof, Dof olmasa asıl denizciler için tehlike başlar bunu da Kaidoda gördük zira dünyaya savaş ilan etti. :)
Aynı fikirdeyiz işte. Dofun baglantıları kuvvetli ve bu onların işine geliyordu o yuzden ses çıkarmıyorlardı.. Fujitora kendi verdiği kararla Luffylere karışmadı ve halka acık açık dofu kotuledi bu yuzden akainudan fırça yedi. Fujitora olmasa baska bi amiral olsaydı belkide bizimkileri içeri tıkıp dofa at sürmeye devam ett diyecekti . Fujinin kararlarına Smokerda şaşırmıstı hatta ben yapamadım o yaptı diye. Dof yeni dünya için güçsüz biri bence.

O saydıkların dalıp yenilirse saten gitsin ölsün :D:D:D o kadro ile bir yonkou ya dalmakta bence biraz adaletsizce olur sen kral olmaya adaysın tayfa ve biraz yardımla yenmen lazım yardıma saydıkların gelir ama her yonkou için farklı birisi gelir en son savaşta dediklerin toplu gelse mantıklı ama ilk savaş için bu kadar güçlü gidilmez luffy orada çok sönük kalır
BB dışındaki tüm yonkoular böyle inecek malesef. Bu algı olustu bende. KAidonun kendisini yenmek için bana göre hala yetersiz geliyor. power up alacaktır bizim velet.

Aynı fikirdeyiz işte. Dofun baglantıları kuvvetli ve bu onların işine geliyordu o yuzden ses çıkarmıyorlardı.. Fujitora kendi verdiği kararla Luffylere karışmadı ve halka acık açık dofu kotuledi bu yuzden akainudan fırça yedi. Fujitora olmasa baska bi amiral olsaydı belkide bizimkileri içeri tıkıp dofa at sürmeye devam ett diyecekti . Fujinin kararlarına Smokerda şaşırmıstı hatta ben yapamadım o yaptı diye. Dof yeni dünya için güçsüz biri bence.
Aynı fikirde değiliz, sen Dof zayıf ancak bağlantıları güçlü diye Aokiji uyardı diyorsun ben bunun baģlantılarla bir ilgisinin olmadığını söylüyorum. Dof baģlantılarını Marineyi tehdit edecek şekilde kullanmıyor çünkü. Eğer Dofa bir şey olmasa marineye de bir şey olmayacak ama Aokiji diyor ki Marine için en büyük tehdit Dof onun peşine düşün diyor. Işini bitirebilse orada kendisi yapardı zaten. Fujinin de gücü yetmedi, CP0ın da ćapı yetmedi Sengoku da bir şey yapamadı, atarına atar yapan kimse olmadı Dofun, sadece baģlantıları deģil kendisi de acayip güclüydü çunkü. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık